Popüler Analist: Yeni Bir Ralli İçin Bitcoin in Bu Seviyeyi Kırması Gerekiyor

0 0

Bitcoin ve kripto para piyasası dün öğleden sonra görülen düşüşün ardından boğaların devreye girip düşüşü yavaşlatmasıyla birlekte şu anda bir durgunluk yaşıyor.

Bu durum  lider kripto para birimi Bitcoinin muazzam bir satış baskısıyla karşı karşıya olmasından dolayı hafta boyunca görülen ayılar lehine olan eğilimin bir devamı oldu. Tüm bunlar uzun süredir kripto para birimi için çok önemli bir seviye olduğundan BTCnin 19 bin doların altına düşmesiyle başladı. Orta vadede kripto trendlerinin nerede olacağı büyük ölçüde piyasanın bir sonraki adımda nereye gideceğine bağlı olacaktır.

Popüler bir analist yakın vadede 18 bin dolara doğru bir gerilemenin olasılıklar dahilinde olacağına dikkat çekti. Analist bu seviyenin bir direnç seviyesi olduğunu ve BTCnin herhangi bir geri dönüşü görebilmesi için bunun üzerinde bir kırılma gerektiğini ifade etti. Bitcoin ve kripto para piyasası son zamanlarda çok fazla yukarı yönlübir ivme görmedi.

Son birkaç aydır piyasayı yukarı çeken güçlü yükseliş trendi ayıların yavaş yavaş kontrolü ele alması ile birlikte ortadan kayboldu. Bu zayıflık BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine çıkamaması nedeniyle ortaya çıktı.

 Bir tüccar kripto para biriminde bir toparlanmanın yakın olabileceğini ancak önce BTCnin kırması gereken önemli bir seviye olduğunu belirtti.

Satış Baskısı Artarken Bitcoin İvme Kazanmaya Çalışıyor

Yazı itibarım ile Bitcoin 17.900 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bu seviye son birkaç gündür işlem gördüğü fiyat aralığını işaret ediyor. Orta vadede tüm piyasa trendlerinin büyük ölçüde 18 bin dolara bağlı olacak çünkü kripto para birimi bu önceki destek seviyesini test etmeye yakın. Bu seviyedeki satış baskısının ne kadar güçlü olacağı belirsizliğini koruyor.

18.100 dolar seviyesi 

Bir analist Bitcoinin mevcut teknik görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken Bitcoinin şu anda yakın vadede daha yükseğe çıkmasına yardımcı olabilecek önemli bir destek seviyesinin üzerinde durduğunu açıkladı ve 18.100 dolar seviyesinin aşılması gereken önemli bir seviye olduğunu belirtti.

” BTC şu anda destek seviyesinde bunlar benim düşüncelerim. Muhtemelen bu seviyeyi direnç olarak onaylamak için 18.100 dolara doğru bir düşüş görebiliriz heyecanlanmak için bu seviyede güçlü bir S / R değişimi görmemiz gerekiyor. Şu anda durağan ve bekliyor. 17.600 doların altındaki seviye riskli “

 Önümüzdeki birkaç gün Bitcoinin bu kilit seviyelere tepkisine dair fikir verecektir. Bu seviyelerin üstünde bir kırılma haftalık kapanış yaklaşırken 19 bin dolara doğru bir toparlanmaya neden olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku