Popüler Analist SAND ve 4 Altcoin İçin Yol Haritasını Açıkladı!

145
Kripto para piyasasının önde gelen analistlerinden Michaël van de Poppe, Algorand (ALGO), The Sandbox (SAND), Chainlink (LINK), Curve DAO Token (CRV) ve Swipe (SXP) altcoin projelerine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SAND ve Algorand için kritik seviyeler

Yayınladığı yeni bir videoda kripto analisti, 158 bin YouTube abonesine Algorand’ın, yatırımcıların swing ticaret fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmak için paralarını ideal olarak en düşük fiyat seviyelerine yatırmaları gereken bir döneme girdiğini söylüyor. Analist, “altcoin Algorand’da görmek istediğim seviye nedir? Burada 1,75 dolarda güçlü direnç var. Bu seviye kırılırsa, şu anda dirençle karşı karşıya olduğumuz için yükselişin devam ettiğini açıkça görebiliriz. Güzel bir sıçramadan sonra, zaten yaklaşık yüzde 30 ila yüzde 35’lik bir artış olduğunu görebilirsiniz ve bunu kırarsak, gerçekten hedefleyeceğimiz bir sonraki direnç noktası 2,10 ila 2,25 dolar civarındaki seviyedir.” açıklamasını yaptı.
Sandbox (SAND) Rekor Tazeledi: İşte Kısa Vadede Beklenen Fiyat!
 
Van de Poppe, altcoin SAND’ın yaklaşık 5,25 dolarlık yeniden test seviyesinde harika bir günlük işlem fırsatı sunduğunu söylüyor. Poppe, “Yaklaşık 5,10 dolarlık seviye kaybedilirse, büyük olasılıkla 3,95 dolarda veya belki de 3 dolarda bir yeniden test gerçekleşecek.” ifadesini kullandı.

 

Analistten altcoin CVR ve LINK yorumu

Analist ayrıca şu anda yaklaşık 6 dolarda dirençle karşı karşıya olan altcoin CRV için potansiyel giriş noktalarını da belirliyor. Trader, “İlki olarak kesinlikle 4,50 dolar civarındaki giriş noktalarına bakardım ve eğer 6,10 doların üzerinde bir kırılma yaparsak, bence bu durumu 8 doları hedefleyen veya potansiyel olarak 10 dolar civarında hedefleyen bir dönüş satın almak istersiniz.” açıklamasını yaptı. Altcoin Chainlink için, trader’ların 13.86 ile 16.71 dolar arasında pozisyonlarını oluşturmaya başlayabileceğini söylüyor. Poppe, “Bunun için çok önemli bir kırılma, 23.50 doları aşmak önemli. Bu seviye geçilirse, bir sonraki test 35 dolar olacak ve büyük ihtimalle kendimizi yeni bir yükseliş trendine sokacağız.” ifadesini kullandı.

Swipe’a gelince, van de Poppe altcoin’in aşması gereken kritik direnç seviyesinin 2,20 dolar civarında olduğunu söylüyor. Analist, “Eğer bu seviye geçilirse, pozisyonlarınızı oluşturmaya başlayabileceğiniz potansiyel bir seviyeye bakıyor olabileceğinizi biliyorsunuz, ancak bu durumda yapıya baktığınızda, açıkçası biz alana kadar beklemek istersiniz. 1,70 dolar civarında gerçekleşen bir yeniden test var.” ifadesini kullandı. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku