Popüler Analist: quot XRP de Durum Daha Kötüye Gidebilir quot

0 0

Piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto para konumunda bulunan XRP son birkaç haftadır bazı zayıflık belirtileri gösteriyor ve 0.60 dolar seviyesinin ortalarında yer alan satış baskısı kripto para için aşılması oldukça önemli bir seviye olduğunu kanıtlıyor.

XRPde orta vadeli eğilimin hangi yöne doğru olacağı büyük ölçüde bu seviyenin direnç bölgesi olarak devam edip etmeyeceğine bağlı olacaktır. XRP bu seviyenin üzerine çıkarsa kripto para kısa süre içerisinde büyük bir yükseliş ivmesi görebilir.

Popüler bir kripto para analisti XRPnin fiyat hareketleri ve piyasa yapısı hakkında yaptığı açıklamada bazı ciddi uyarı işaretlerine dayanarak halihazırda güç durumda yer alan XRP için olumsuz durumların üst üste gelebileceğini belirtti. Beklenen bu zayıflık yaygın bir şekilde yükseliş katalizörü olarak görülen airdropa rağmen geliyor. Analist yaşanan son rallinin ise tamamen spekülatif ticaret faaliyetine dayandığını düşünüyor.

XRP için üstesinden gellinmesi halinde piyasa yapısını güçlendirebilecek ve önümüzdeki haftalarda daha yüksek seviyelere çıkmasına yardımcı olabilecek birkaç teknik seviye yer alıyor. Bu seviyeleri geri kazanmadaki bir başarısızlık ise XRP için yeni bir felaketin kapısınıı açacaktır.

XRP yazım itibari ile 0.58 dolar seviyesinden işlem görüyor ve bu seviye 0.54 dolar seviyesinde yer alan gecelik en düşük seviyeye karşın ciddi bir toparlanmaya işaret etse de kripto para birimi halen 0.90 dolar yüksek seviyesinin oldukça altından işlem görmeye devam ediyor.

0.60 dolar seviyesi ise XRP için oldukça önemli görünüyor çünkü bu seviyenin altında yaşanılacak bir kırılma dengeleri ayıların lehine çevirecektir. Haftalık kapanışa doğru yaklaşırken XRPnin nasıl bir tepki vereceği önümüzdeki haftalardaki eğiliminde belirleyici olacaktır.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku