Popüler Analist Lark Davis e Göre Bu Altcoinler Şubat ta Patlama Yapabilir

0 2

Kripto tüccarı ve analist Lark Davis bu ay yatırım yapılabilecek en iyi kripto varlıklarını açıkladı.

Davis paylaştığı yeni bir videoda 195 bin YouTube takipçisine Ethereumun (ETH) güçlü temelleri sayesinde önümüzdeki haftalarda değerini iki katına çıkarabileceğini söyledi.

“Şu anda Ethereum için fiyat keşfine gidiyoruz. Bu çok heyecan verici bir dönem ve işler çok çok hızlı ilerleyebilir. Ethereum açıkça görüldüğü gibi gelecek olan CME vadeli işlemlerinin lansmanı da dahil olmak üzere çok sayıda yükseliş unsuruna sahip. Galaxy Digital Ethereum fonu başlıyor ve bu kurumların Ethereuma doğrudan yatırım yapmanın etkili yolunu sunuyor. Grayscale Ethereumu tekrar satın almaya başladı ve aslında o kadar popüler ki Grayscale yatırımcıları Bitcoinden daha fazla Ethereum satın alıyor.”

Davisin listesindeki diğer kripto para yüksek verimli blockchain Elrond (EGLD) Davis protokolün Maiar cüzdanını piyasaya sürmesinden sonra kazançlı bir ay geçirebileceğini söyledi.

“Maiar kripto para alıp satmanıza olanak tanıyan Elrond’un süper kullanıcı dostu bir cüzdan uygulamasıdır. Ayrıca bu uygulama çeşitli DeFi  ürünleriyle etkileşime girmenize izin verecek… Hem bir kripto para cüzdanı hem de bir ödeme uygulamasıdır. Şimdi lansmandan sonraki dört gün içinde Elronddaki toplam işlem sayısı iki katına çıktı. Uygulama yüz binlerce kez indirildi. “

Davis ayrıca Cosmos (ATOM) için de oldukça iyimser. Tüccar kripto varlığının kendi ekosistemini sessizce kurduğu için büyük başarı yakalayacağını söyledi.

“Piyasadaki en kripto para birimlerinin çoğu aslında Cosmos Tendermint SDK kullanılarak inşa edildi. Bu Cosmosu kripto alanında sürekli büyüyen bir evrenin merkezi haline getirdi. Ve Cosmos için şu anda gelen büyük haber Stargate yükseltmesinin başlatılması … Blockchainlerin birbirleriyle konuşması gerekiyor. Stargate yükseltmesi tüm Tendermint tabanlı zincirlerin birlikte çalışabilirlik açısından büyük bir adım atabileceği anlamına geliyor. “

Davis Bu Projelerden de Umutlu 

Davise göre bu ay yatırım yapılabilecek dördüncü kripto varlığı blockchainde bir token ekonomisi başlatmayı planladığı için Cardano (ADA).

“Bu tokenların piyasaya sürülmeye başladığını gördüğümüzde sınır gökyüzü olacak. Şubat ve Mart Cardano için büyük aylar çünkü akıllı sözleşmeler devreye girdiğinde ve şu anda Ethereum işlem ücretlerinin ne kadar yüksek olduğunu düşündüğümüzde Cardano için kazançlı aylar geliyor.”

Davis’in listesindeki son kripto para birimi “bir blockchain canavarı” olarak nitelendirdiği Polkadottur (DOT).

Bu coin çok daha yükselecek. Aslında Polkadot ekosistemi için olup biten her şeyi göz önünde bulundurursak 100 dolar neredeyse az bir tahmin gibi görünüyor çünkü gerçekten çok hızlı bir şekilde 20 dolara tırmanmayı başardı ve parachainler henüz ana ağda etkin bile değiller yani Polkadot tam anlamıyla işlevsel bir blockchain değil. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku