Popüler Analist “Değeri Düşük” Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

455
Kripto para piyasası sert düzeltme yaşarken, tanınmış bir analist ve trader, değeri düşük dediği bir altcoin için devasa ralli bekliyor.

 Analist, Cosmos (ATOM) için ciddi bir fiyat artışı bekliyor

Piyasada Inmortal olarak bilinen analist, Telegram abonelerine, teknik verilerin birlikte çalışabilir Blockchain ağı Cosmos’un yerel tokeni ATOM için iyi göründüğünü söylüyor. Analist, ”Grafik çok iyi görünüyor. Günlük talebi ve kritik direnç noktasını tekrar test ettikten sonra yükselmeye hazır. Düşük aralık test edildi, sıradaki yüksek aralık 48 dolar.” fadesini kullandı. Aşağıdaki grafik ile paylaştığı bir tweet’te Inmortal, “ATOM’un değeri düşük.” açıklamasını yaptı.  Altcoin, bir haftada yüzde 20’nin üzerinde artışla 32.20 dolardan işlem görüyor, ancak yine de Eylül’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44.73 doların altında.
Inmortal daha sonra, yakın zamanda 69 bin doların üzerinde yeni bir zirveden 56 bin doların altına düşen Bitcoin’i inceliyor. Analist, lider kripto para biri için ”kritik dönüm noktasında” ifadesini kullanıyor. Trader, 61 bin doların önemli bir kırılma seviyesi olduğu olası bir BTC rallisini planlıyor. Analiste göre, 61 bin doların tekrar geçilmesi halinde, rüya gibi bir senaryo ortaya çıkabilir. Bitcoin an itibariyle  57.274 dolardan işlem görüyor. Inmortal, kripto analizini lider altcoin Ethereum’a bakarak tamamladı. Trader, ETH’nin,  piyasa değeri açısından Bitcoin’i geçmenin eşiğinde olduğunu düşünüyor. Analiste göre, bu bir an meselesi. An itibariyle, ETH 4.277 dolardan işlem görüyor. Lider altcoin için piyasa değeri 512,6 milyar dolar civarında. Bu rakam, 1 trilyon doların üzerinde değere sahip Bitcoin’in yaklaşık yarısı kadardır.

Santimentten bu altcoin için uyarı geldi

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Son zamanların gözde altcoin projelerinden Crypto.com Coin (CRO), bu hafta devasa bir şekilde yükseldi, ancak analitik firması Santiment, teknik veriler ve FOMO nedeniyle, fiyat hareketinde düzeltme meydana gelebileceği konusunda uyarıyor. Crypto.com Coin fiyatı, Los Angeles’taki Staples Center’ın adının Crypto.com Arena olarak değiştirilmesi haberlerinin ardından yükseldi.Crypto.com ödeme, işlem ve finansal hizmetler platformuna güç veren altcoin CRO, bir hafta öncesine göre yüzde 60’tan fazla artışla 0,76 dolardan işlem görüyor.

Yeni bir analizinde Santiment, CRO’nun sosyal medyada FOMO seviyesinde bir artış gördüğünü belirtiyor ve bu da potansiyel olarak düşüş göstergesi. Santiment; “FOMO, önceki aylara kıyasla bu ay boyunca sosyal hacimdeki büyük artışlardan görüldüğü gibi gerçek. Öyle ki, Sosyal Trendler sıralamamızda en çok aranan kelimelerden biri olarak birden fazla kez karşımıza çıkıyordu. Tarihsel olarak, bir kripto para  birkaç gün boyunca sosyal medya aramalarında ön plana çıkıyorsa, bu durum altcoin için yerel zirveye ulaşıldığı anlamına gelir.” açıklamasını yaptı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku