Popüler Analist Bitcoin ve Ethereum Beklentisini Paylaştı

554

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, kapsamlı kripto para piyasası düzeltmesi sırasında lider kripto Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için ilerleyen günlerde neleri beklediğini takipçilerine açıkladı.

Analiste göre Bitcoin, kısa vadede ivmesini belirleyebilir

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in kısa vadede ivmesini belirleyebilecek kadar önemli bir fiyat seviyesinde bulunduğunu takipçilerine aktardı. Ünlü analistin sözleri ise şu şekilde karşımıza çıkıyor;

Günlük zaman dilimine bakarsak, kendimize destek bulduğumuz çok önemli bir seviye görüyoruz ve bu 41.000 dolar civarında yer alan ve izlememiz gereken bir alan. Önümüzdeki günlerde bu seviye kaybedilirse, çok şey kaybederiz. 41.000 dolar, kelimenin tam anlamıyla 46.000 dolar için potansiyel bir güçtür. Bu seviye yükseliş ve çöküş arasındaki bariyerdir

Bu olaylar yaşanırken Van de Poppe, 41 bin dolar seviyelerinden satın aldığını söylüyor. Fakat aynı zamanda kritik destek alanı kırılırsa 37 bin dolar veya 35 bin dolar kadar keskin bir hareket olması da mümkün gözüküyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son 30 günlük süreçte yüzde 2,3 değer kaybetti. Son 24 saatlik dilimde ise 0.1 değer kaybeden Bitcoin 42.113,58 dolardan işlem görüyor.

4 Bin dolar seviyesi büyük bir engel olarak gözüküyor

Michael Van de Poppe’un yaptığı açıklamalar sonucu ise takipçileri tarafından büyük ilgi topladı. Sözlerinde Ethereum (ETH) hakkında da yorum yapan Van de Poppe, ETH’nin ağır direnç alanlarıyla karşı karşıya olduğunu ve bir sonraki ayağı ateşlemeden önce birleşmesi muhtemel olduğunu belirtiyor. Haftaık zaman diliminde 3.100 dolar ve 4 bin dolar büyük bir engel olarak karşımızda bulunuyor. Şu an 3.100 dolar seviyesinden red yedik ve bu durumda ETH 3.100 dolar seviyesini geri kazanmadıkça uzun bir yatay ticaret dönemi bizi bekliyor olabilir.

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere Ethereum (ETH), son 30 günlük süreçte Ethereum (ETH) yüzde 13,2 değer kaybetti. Son 1 günlük dilimde ise yüzde 0.5 değer kazanan Ethereum (ETH) yazı yazıldığı esnada 2.875,47 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku