Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Raporu: Mart!
Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Raporu: Mart!

Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Raporu: Mart!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH), son haftalarda ivme kazandı. ETH, 2.200 dolar seviyelerinden 3 bin doların üzerine çıkmayı başardı. ETH, an itibariyle, 369 milyar dolarlık piyasa değeri ve son 24 saatte yüzde 2 düşüşle 2.922 dolardan işlem görüyor.

Ethereum, Mart sonunda 3.850 dolara ulaşacak

Son zamanlardaki piyasa oynaklığına rağmen, tahminlerinde yüzde 82’lik bir doğruluk oranına sahip CoinMarketCap topluluğu, Şubat ayı sonuna kadar Ethereum fiyatı için 3.632 dolarlık bir fiyat öngörüyor. Bu, ETH’nin mevcut fiyatından yüzde 17’lik bir artış anlamına geliyor. Araştırmada, 70.362 kişi bu yönde fikir belirtti. Topluluk, ETH fiyatının 31 Mart 2022’ye kadar 3.850 dolara ulaşmasını bekliyor. Bu da mevcut fiyattan yüzde 24’lük bir artışa işaret ediyor. Lider altcoin, hala tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yaklaşık yüzde 35 gerisinde olsa da, sadece geçen ay altı ayın en düşük seviyelerinde işlem gördüğü belirtilmelidir.

Ethereum (ETH) Şubat ayında yeniden ivme kazanırken, fiyatın tekrar düşme tehlikesi bitmiş olmayabilir. Bloomberg‘in analizi, ETH fiyatının 1.700 dolara düşme olasılığını öngörüyor. Ancak analistler, bu düşüşe rağmen Ethereum’un temellerinin sağlam kalacağını söylüyor. Bloomberg’in Şubat ayı kripto para raporunda, önde gelen analistler, ETH fiyatının, 2 bin doların altındaki seviyelere düşme olasılığının olduğunu belirttiler. Kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone liderliğindeki analistler, Ethereum (ETH)’un bir boğa piyasasının sonundaki konsolidasyon aşamasında olduğunu belirtti. Bu, piyasanın 2 bin ila 4 bin arasındaki fiyat aralığında işlem yaparak hem alıcılara hem de satıcılara fayda sağladığı gerçeğiyle belirtiliyor.

Bloomberg’den endişe veren ETH raporu

Bununla birlikte, analistler, fiyat seviyesinin 2 bin doların altına düşebileceğinden endişe ediyor. Analiz, Ethereum (ETH)’un geçen yazki fiyat hareketini tekrarlama ve 1.700 dolarlık fiyat seviyelerini ziyaret etme olasılığını değerlendiriyor.

Bu endişe, ETH fiyatının 52 haftalık hareketli ortalamanın altındaki fiyat seviyelerinde bulunan destek eşiğinin altına düşme eğiliminde olduğunu gösteren tekniklerden kaynaklanıyor. Grafik, Ethereum (ETH)’un aralığın altına doğru hareket ettiğini ve 52 haftalık hareketli ortalamasının yaklaşık  yüzde 30 altında destek eşiğine yaklaştığını gösteriyor. Analistler, Ethereum’un geçen yaz tekrar edip yaklaşık 1.700 doları tekrar ziyaret edebileceğini söylüyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ethereum Raporu: Mart!