Popüler Analist: 4 Altcoin Gümbür Gümbür Geliyor!

8.010
Kripto para analsiti Aaron Arnold, piyasada yaşanan düzeltmeye rağmen, bağımsız olarak büyük hamleler yapan dört altcoin projesine dikkat çekiyor.

Ön plana çıkan altcoin projeleri: Avalanche (AVAX), Fantom (FTM). Aave (AAVE)

En son gerçekleştirdiği podcast programında Arnold, YouTube kanalının 1,11 milyon abonesine akıllı sözleşme platformu Avalanche‘ın (AVAX) son 13 ayda hızla büyüyen 358 projelik ekosistemiyle “gerçek ilerleme” kaydettiğini söylüyor. Analistin listesindeki sıradaki altcoin, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) için bir Blockchain platformu olan altcoin Fantom (FTM). Arnold’a göre, Fantom güçlü büyüme belirtileri göstermeye devam ediyor ve şunları ekliyor:
Fantom katlanarak büyümeye devam ediyor. Altcoin, hızlı ve ölçeklenebilir yeni nesil katman-1 platformu olarak tanımlanabilir. Bazı istatistiklere bir göz atalım: 1,1 milyon benzersiz adres, 75 bin günlük aktif adres, yaklaşık 1 milyon günlük işlem, 44 bin akıllı sözleşme ve toplam 5,3 milyar dolarlık kilitli değer.

Arnold ayrıca, borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’yi de yakından izliyor. Aave sistemindeki yeni uygulama olan V3 yeni işlevler sunarken, Arnold, bu gelişmenin DeFi altcoin için dönüm noktası olabileceğini söylüyor. Analist şu açıklamayı yaptı:
AAVE, zaten mavi  çip bir altcoin, şimdi V3’lerini piyasaya sürüyorlar. Tonlarca yepyeni özellikle geliyor.  Muhtemelen en büyük oyun değiştirici, varlıkların farklı ağlar üzerinden Aave V3 pazarları arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmesine izin veren ve Portal olarak bilinen gelişme. Ethereum’dan Avalanche’a, Fantom’a, Cardano’ya, Solana’ya. Bu, harika bir şey.

 Analist, Chiliz için fiyat artışı öngörüyor

Arnold’un radarındaki son altcoin Chiliz (CHZ). Arnold’a göre Chiliz, Socios’un NFL takımı New England Patriots ile yeni yaptığı yeni ortaklığından yararlanabilir. Analist, “Chiliz, dünyanın ilk token bazlı spor borsası. Altcoin Chiliz , Socios tarafta uygulamasına güç veriyor, bu yüzden bunun Chiliz veya Chiliz gibi projeler için muhtemelen oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim ve onları bugün listemize ekliyorum. İyi görünüyorlar.” ifadesini kullandı.
Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: CHZ Hala İyi Bir Yatırım Seçeneği mi?
 

Kripto analisti Nicholas Merten, altcoin’lerin kripto para piyasasının büyük bir bölümüne hakim olmanın eşiğinde olabileceğini söylüyor.  Bir başka kripto analisti Scott Melker ile yaptığı röportajda Merten, altcoin hakimiyetini incelediğini belirtiyor. An itibariyle Yazımız hazırlanırken, bu metrik yüzde 58 civarında bulunuyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğiniz gibi, Ethereum fiyat hareketi piyasadaki altcoin’lerin fiyat hareketi için önem teşkil ediyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku