Popüler Analist: 3 Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

132

Bitcoin (BTC) ve tüm kripto para piyasası, son 24 saat içinde 100 milyar doları aşan işlem hacmiyle güçlü bir görüntü sergiliyor. En son paylaştığı videoda, kripto uzmanı Joe Parys, paranızı kripto para piyasası ile katlamanıza yardımcı olabilecek 3 altcoin projesini paylaşıyor.

Altcoin VeChain (VET)

Listede ilk sırada VeChain (VET) geliyor. Vechain, çok yönlü, kurumsal düzeyde bir L1 akıllı sözleşme platformudur. VeChain, Blockchain uygulamalarını keşfetmek için bir dizi işletmeyle birlikte çalışan özel bir konsorsiyum zinciri olarak 2015 yılında başlatıldı. VeChain, 2018’de VET token’ını kullanarak kendi ana ağını başlatmadan önce, 2017’de ERC-20 token’ı VEN ile halka açık Blockchain ile işlemlerine başlamayı planlıyordu.

VET Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap
VET Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

Kripto uzmanı Joe Parys’a göre VeChain, tıptan enerjiye, yiyecek ve içecekten sürdürülebilirlik ve SDG hedeflerine kadar birçok küresel endüstri için büyük veri engellerini çözen bir ekosistem oluşturmak için dağıtılmış yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini kullanmayı hedefliyor. VeChain, güvenilir olmayan verilerin gücünden yararlanarak, birçok katılımcı arasında gerçek zamanlı ve güvenilir veri paylaşımını gerektiren dördüncü sanayi devriminin temelini oluşturacak dijital omurgayı inşa ediyor. VeChain, son 11 ayda yüzde 80’den fazla düşüş yaşadı. Altcoin projelerinin çoğu konsolide oldu. Ancak bu altcoinler toparlanmaya başlayabilir ve bunların arasında VeChain’i de görebiliriz. VET, 24 saat içinde yüzde 2,3 oranında artışla 0,05 dolardan işlem görüyor.

PancakeSwap (CAKE)

Paranızı çoğaltmanıza yardımcı olabilecek ikinci potansiyel altcoin ise PancakeSwap (CAKE). PancakeSwap, otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır (AMM), kullanıcıların token alışverişi yapmasına, likidite havuzlarından birine ya da daha fazlasına likidite ekleyerek pasif gelir elde etme gibi olanaklar tanıyan bir DeFi uygulamasıdır. CAKE, Eylül 2020’de piyasaya sürüldü. Binance Smart Chain’deki BEP20 token’larını takas etmek için merkeziyetsiz bir borsadır. PancakeSwap, kullanıcıların bir likidite havuzuna karşı ticaret yaptığı otomatik bir piyasa yapıcı modeli kullanıyor. Bu havuzlar, fonlarını havuza yatıran ve karşılığında likidite sağlayıcı (LP) token’ları alan kullanıcılar tarafından dolduruluyor.

CAKE Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap
CAKE Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

Bu altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yüzde 84 kayıpla 5 dolara kadar düştü. PancakeSwap token’ı, insanların paralarını yaklaşık 19 ila 25 dolar arasındaki önceki seviyelere geri iki katına veya üç katına çıkarabilecekleri kripto para birimlerinden biri olabilir. Ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42 dolara geri dönersek, bu bir kripto para biriminde yaklaşık 10x gibi güzel ve temiz bir para olurdu. Hala milyarlarca dolarlık piyasa değeri ilk 100’de 62. sırada yer alıyor. CAKE şimdilik 6,97 dolardan işlem görüyor.

Kadena (KDA)

Listede adı geçen son altcoin ise Kadena (KDA). Kadena, en güvenli akıllı sözleşme dili olan Pact ile birlikte ölçeklenebilir tek katman 1 PoW Blockchain’e sahiptir. Kadena, Blockchain’in herkes için çalışmasını sağlıyor. Ekosistem, Bitcoin’in güvenliğini, neredeyse ücretsiz gas, benzersiz verim ve daha akıllı sözleşmeler sağlıyor. Bu kripto para birimi için bir milyar dolarlık piyasa değeri anlamına geliyor. 24 dolar seviyesine sıçrarsa, bu 4x ila 5x arasında güzel bir kazanç olurdu. Tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönersek, 10 milyar dolarlık piyasa değerine sahip bir kripto para olabilir. Bu piyasa değeri gelecekte 10x kazanç demek. 5 veya 6 dolar civarında bir miktar destek görebiliriz. KDA şimdilik 6,31 dolardan işlem görüyor.

Altcoin KDA Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap
Altcoin KDA Tablosu | Kaynak: Coinmarketcap

Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz. Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasası oldukça spekülatiftir ve piyasa büyük ölçüde düzenlemeye tabi değildir. Bu nedenle yatırım yaparken risk altında olduğunuzu bilmeniz ve iyi bir araştırma yaparak karar vermeniz gerekir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Azcoinnews.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku