Popüler altcoin Cosmos (ATOM) ralliyi devam ettirecek mi?

0 68

Cosmos (ATOM) son yedi gün içinde yüzde  19 ralli ile büyük kazanımlar gördü. Hafta boyunca topluluk 11 Aralıkta gerçekleşmesi muhtemel Cosmos hub 3 yükseltmesini onayladı. Altcoin önümüzdeki birkaç gün içinde ralli devam edebilir mi yoksa kar rezervasyonuyla mı karşılaşacak? 

ATOM / USD paritesi 4.4389 dolar ila 1.9101 dolar aralığında kaldı. Boğalar fiyatı bir kaç hafta önce aralığın üstünde ilerletemedi. Bununla birlikte müteakip 3 doların altına düşmesi fiyatı yeniden direnişe iten agresif bir şekilde satın alındı. Bu durum düşük seviyelerde güçlü talep gösterdiğinden olumlu bir işarettir.

Alıcıların fiyatı genel direncin üzerine çıkarması için bir kez daha girişimde bulunmalarını bekliyoruz. Başarılı olursa parite momentum kazanabilir ve 7 dolar seviyesine yükselebilir. Bu durum katı bir direnç gösterebilir. Bu nedenle traderlar 24 $ lık stop zararıyla 44389 $ ın üzerinde (UTC saati) yakın bir zamanda alım yapabilirler. 

Bununla birlikte eğer boğalar fiyatı 4.4389 $ üzerine çıkaramazsa fiyat aralığın içinde kalmasını birkaç hafta daha uzatabilir. Aşağı yönlü ilk destek 2.6218 dolar ve 1.9101 dolar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku