Popüler Analist: 3 Altcoin 100x Yapabilir

6.198

Bildiğiniz üzere kripto para piyasasında fırsat yakalamak son derece önem taşıyor. Yatırımcılar uygun fırsatları değerlendirip çok az miktarda olan yatırımlarını çok fazla miktarlara taşıyabilir. Popüler kripto para analisti Joe Parys, kısa süre önce bu fırsatlardan biri olduğunu düşündüğü 3 altcoin hakkında yorum yaparak, takipçileriyle paylaştı. Analist’in fırsat olarak gördüğü 3 altcoin ise şöyle; VLaunch (VPAD), DOTPad ve VeleroDAO (USDV/VDGT).

Analist: Altcoin VPAD yakın bir tarihte 100x yapabilir

Son zamanlarda kendisinden fazlasıyla söz ettiren Vlaunch (VPAD) analistin listesindeki ilk altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Altcoin projesi VLaunch, blockchain alanında önde gelen kripto fenomenleri tarafından destekleniyor. VLaunch, sektörde 180’den fazla isimle etkileşim kurarak, yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanmıştır.

Dağıtımda olan 2 adet projeye sahip ve 27 milyon doların üzerinde değer hissesi var. Ayrıca token’larınızı stake ederseniz daha fazla token kazanabilirsiniz. Analist Joe Parys VPAD için çok yakın bir tarihte 100x yapma potansiyeline sahip bir altcoin projesi olarak yorumunu belirtiyor. VLaunch (VPAD) anlık olarak 0,895525 dolardan işlem görüyor.

Analist’e göre fırsatlar kaçırılmamalı

Parys’in 100x yapma potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü bir diğer altcoin ise 3 milyonluk ikinci token ise DOTPad olarak karşımıza çıkıyor. Substrate, Kusama ve Polkadot ekosistemlerini bir araya getiren DOTPad, Substrate ile ilgili her şey için birleşik bir kitle fonlaması platformu sağlayarak gelecekteki Kusama ve Polkadot ekosistem projelerine gelişimlerine start verme, kullanıcı tabanlarını büyütme ve gelişimlerini hızlandırma aracı sağlar. Analist’in düşüncesine göre bu gibi projelere ilk yatırım yapanlardan biri olmak son derece önemli. Böylece harika kar getirilerine sahip olabilir, yatırımlarınızı katlayabilirsiniz.

 

Analistin listesindeki son token olan ve daha önce kriptoarena.com olarak bahsettiğimiz altcoin ise VeleroDAO (USDV/VDGT) iki temel dayanağa sahip. İlk olarak USDV, Velas blockchain’indeki ilk stable coin’lerden biri olacak. İkinci unsur ise ekonomi olarak karşımıza çıkıyor ve ön satışı VDGT token’i üzerinden olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku