İşte Axie Infinity (AXS)’den Daha İyi Potansiyele Sahip 3 Altcoin!

340

Son dönemlerin gözde projeleri Metaverse tabanlı altcoin projeleri birçok yatırımcının ilgisini çekmeye devam ediyor. Yatırımcılar Axie Infinity (AXS) gibi fiyatı yüksek kripto paraların yerine, henüz fiyatı düşük ancak potansiyeli yüksek altcoin projelerini araştırıyorlar. Uzman altcoin analistleri Benton Yaun, Jordan Finneseth ve Sam Bourgi, düzenledikleri bir Youtube oturumunda hangi oyna-kazan (P2E) oyunlarının Axie Infinity’yi tahttan indirme potansiyeline sahip olduğunu tartıştı.

 Bu altcoin projeleri geleceğin parlayan yıldızı olmaya aday

Analistler hangi altcoin projelerinin en iyi olduğunu tartışırken, popüler oyna-kazan oyunu Axie Infinity’nin en güçlü rakiplerini sıraladı. Sam Bourgi, DeFi Kingdoms (JEWEL)’i, AXS’in en en büyük rakibi olduğunu söyledi. Piyasa değeri henüz 500 milyon dolar seviyelerinde ve maksimum arzı 500 milyon olan, NFT odaklı ve blockchain tabanlı çalışan DeFi Kingdoms (JEWEL) şuan 7,23 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Benton Yaun ise Avalanche ekosisteminden Crabada (CRA)’yı en büyük AXS rakibi olarak gösterdi. Analist, altcoin CRA’nın strateji seçenekleriyle rakiplerini nasıl geride bırakabileceğini anlattı. Crabada Avalanche’da yengeç temalı bir oyna-kazan NFT oyunu. Crabada yol haritasında yıl içinde çeşitli özellikleri yayınlamayı planlıyor. CRA, son 24 saatte yaklaşık yüzde 14 düşüşle 1.36 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

GEM, henüz yolun çok başında

Son olarak, Jordan Finneseth ise, henüz potansiyel patlamasını yapmadığını iddia ettiği AXS rakibi olarak altcoin Yield Hunt (GEM)’e dikkat çekiyor. Yield Hunt (GEM), bir diğer oyna-kazan NFT oyunu. Avalanche ekosisteminden aldığı güçle, Wolf Game’in tüm özelliklerine sahip ve oyuncuların değerli taşlar aradığı bir dünyaya sahip olan Yiel Hunt’un 5 milyar maksimum arzı bulunuyor. GEM henüz yolun çok başında ve 570 bin dolarlık günlük işlem hacmine sahip.

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz, gibi altcoin projeleri dikkatleri üzerine çekerken, oyun NFT’leri ve arsalar da oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Axie Infinity (AXS) tarafından yapılan açıklamada, oyundaki son derece nadir olan sanal bir arsa yaklaşık 2.4 milyon dolara karşılık gelen 550 ETH’ye satılmıştı. Şubat ayında, projenin önceki en yüksek satış rekoru, 1.5 milyon dolar değerinde olan ve nadir bulunan 9 Genesis Arsa için 888.25 ETH’di.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku