Pomp: İnovasyon kaçınılmaz

0 0

Anthony Pompliano bankacılık devi Goldman Sachsın küresel dijital varlık başkanı olan yeni yetkilisi Mathew McDermottun Blockchain hakkındaki görüşlerine dayanarak inovasyonun gerekliliğinden söz etti.

Gelecekteki Blockchain hakkında öngörülerde bulunan McDermott 6 Ağustos tarihli bir makale için CNBCye şöyle dedi : 

Önümüzdeki beş ile on yıl içerisinde varlıklar ile ilgili yapılacak işlemlerin tümü Blockchain tabanlı finansal bir sistemden oluşacak.

Morgan Creek Digital adlı şirketin kurucu ortağı Anthony Pompliano şu alıntıyı tweetledi :

“Wall Street teknoloji uzmanlarının niçin ya kendinizi yenileyin ya da ölün dediğini öğrenmek üzere.

Mcdermott büyümeyi hedefliyor

CNBC Mcdermottun Yeni Asya ve Avrupa merkezli ekip üyelerini almayı planlayarak ekibinin % 100 oranında büyümesini hedeflediğini aktardı.

Bununla birlikte yeni Goldman üst düzey yöneticileri yatırım bankacılığı için gelecekteki potansiyel bir yerli varlıktan bahsetti. McDermott CNBCye verdiği demeçte Bu daha ilk günler ama kendi fiat dijital tokenimizi oluşturmanın ticari uygulanabilirliğini araştırıyoruz” dedi.

Dijital hareketlilik

McDermott Blockchain tabanlı bir dijital sistemin avantajları ile ilgili konuştu :

“Bu borç ihraçları menkul kıymetleştirme kredi oluşturma olabilir; esasen dijital bir finans piyasaları ekosistemine sahip olacaksınız seçenekler oldukça geniş” diye açıklıyor.

CNBC JPMorgan Chasein JPM Coinine yardımcı olan eski dijital varlık strateji başkanı Oli Harrisin de McDermott aracılığıyla Goldmana geldiğini söyledi.

McDermott artan kurumsal ilgiye de dikkat çekti.

“Bu alana nasıl katılabileceklerini araştıran bazı kurumsal müşterilerimizde kesinlikle bir ilgi artışı gördük” şeklindeki açıklamasıyla duyduğu heyecanı dile getirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku