Polygon (MATIC)’da Kritik Gelişme! İşte Analist Beklentisi

2.514

Polygon (MATIC), yeni ortaklıklar ve koleksiyonlarla NFT ekosisteminde iddialı adımlar atmaya devam ediyor. Altcoin, İspanya’nın en büyük borsalarından birinde listelendi ve fiyat yükselişi için beklentiler arttı. 

Yeni borsa listelenmeleri Polygon (MATIC)’a olan talebi arttırıyor 

Polygon fiyatı, NFT’lere odaklanarak tırmanmaya devam ediyor. İspanya’nın en büyük kripto para borsası Bit2Me, MATIC’in platformda listelendiğini duyurdu. İspanyol borsasının bir milyondan fazla kripto para yatırımcısı listelenmenin ardından artık MATIC yatırımı yapabiliyorlar. Bu durum, altcoin MATIC talebindeki artışa katkıda bulunuyor. Yeni borsa listelemeleri ve ortaklıklar ile MATIC fiyatının tırmanışına devam edeceği öngörülüyor.  

Polygon Network’ün kurucu ortağı Mihailo Bjelic, projenin DeFi ekosisteminin zirvesine tırmanmasının ardından, artık NFT ekosistemine odaklandığını açıkladı. Mihalio Bjelic, MATIC ağının NFT’ler için bir numaralı platform olmayı hedeflediğini belirtti. Ayrıca Polygon Network ağında yakın zamanda çok önemli bir gelişme daha yaşandı. Uniswap V3’ü MATIC ağına getirmek için sunulan teklif, ilk aşamada Uniswap topluluğu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Uniswap V3’ün MATIC ağına gelmesi bekleniyor. 

 MATIC için boğa koşusu başlıyor mu?

Analistler, Polygon fiyatının yükseleceğini öngörüyorlar. “Invest & Trade with Jaxx”adlı  YouTube  kanalındaki kripto para analistleri, MATIC fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini tahmin ediyor. Analistlere göre grafikte çift tepe formasyonu görünüyor ve EMA (Üssel Hareketli Ortalama) MATIC için boğa koşusunun bir göstergesi olabilir. 

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için kullanımı kolay bir platformdur. Blockchain projelerinin, özellikle Ethereum ağındakiler olmak üzere daha fazla sayıda işlem gerçekleştirmesine ve yönetmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu arada, Ethereum ağını yükselttikten sonra ölçekleme çözümlerine ne olacağı konusunda endişeler bulunuyor. Ancak çoğu piyasa uzmanı, çözümlerin ETH 2.0’dan sonra kalıcı olmasını ve hatta gelişmesini bekliyor. MATIC ayrıca, ölçeklenebilirlik ve yüksek ücretler gibi Blockchain altyapılarını rahatsız eden bazı büyük sorunları çözmeyi amaçlıyor. Ayrıca, projenin yaptığı son ortaklıklar da artan popülaritesini göstermektedir. NFT platformu Terra Virtua ile işbirliğinin yanı sıra, Polygon, Ethereum tıkanıklığını azaltmak için DeFi şirketi Aave ile birlikte çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
 

Kaynak www.fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku