featured

PlayStation Plus Abonelerine Değerli Oyunlar Geliyor!

PlayStation Plus, abonelerine her ay geniş bir oyun kütüphanesine erişim imkanı sunuyor. Şubat 2024 için duyurulan yeni oyunlar, heyecan verici bir içerik sunuyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sony’nin oyun dünyasına sunduğu PlayStation Plus hizmeti, her geçen gün daha da zenginleşen bir oyun arşivine sahip olmaya devam ediyor. Şubat ayı için duyurulan yeni oyunlar da bu trendi sürdürüyor.

PlayStation Plus aboneleri, önümüzdeki günlerde kütüphaneye eklenen değerli oyunlarla buluşacaklar. Sony tarafından yapılan açıklamaya göre, bu ayın öne çıkan oyunları arasında NFS Unbound, Assassin’s Creed Valhalla, Rogue Lords ve The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition yer alıyor.

Bunların yanı sıra, Tales of Arise, Tales of Zestiria, LEGO Worlds ve Roguebook gibi oyunlar da listeye ekleniyor. Bu oyunların toplam değeri, PlayStation Store üzerinden ayrı ayrı satın alındığında 6 bin TL’nin üzerinde bir fiyata denk geliyor. Oysa, PlayStation Plus aboneliği için sunulan en yüksek planın aylık fiyatı sadece 305 TL.

PlayStation Plus aboneleri, bu değerli oyunlara erişim sağlayacakları için oldukça şanslılar. İşte PlayStation Plus’ın şubat ayında kütüphanesine eklenecek oyunlar:

OyunPlatformFiyatı (PS Store)
NFS UnboundPlayStation 51.400 TL
The Outer Worlds: Spacer’s Choice EditionPlayStation 5645 TL
Tales of ArisePlayStation 4 / 5999 TL
Tales of ZestiriaPlayStation 4549 TL
Assassin’s Creed ValhallaPlayStation 4 / 5470 TL
LEGO WorldsPlayStation 4749 TL
LEGO Jurassic WorldPlayStation 4749 TL
RoguebookPlayStation 4 / 5449 TL
Rogue LordsPlayStation 4749 TL

PlayStation Plus aboneliği, oyunculara geniş bir oyun kütüphanesine erişim imkanı sunarken, bunun yanı sıra fiyat performans açısından da oldukça avantajlı bir seçenek sunuyor. Şubat ayında duyurulan oyunlar, abonelerin beklentilerini karşılamaya aday gözüküyor.

PlanAyFiyatı
PS Plus Essential1 ay175 TL
PS Plus Essential3 ay440 TL
PS Plus Essential12 ay1.400 TL
PS Plus Extra1 ay260 TL
PS Plus Extra3 ay720 TL
PS Plus Extra12 ay2.340 TL
PS Plus Deluxe1 ay305 TL
PS Plus Deluxe3 ay830 TL
PS Plus Deluxe12 ay2.740 TL

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

PlayStation Plus Abonelerine Değerli Oyunlar Geliyor!