featured

Palworld'un Balonu Sönüyor mu? En Popüler Oyunlar Belli Oldu

SteamDB'nin güncellediği haftanın en çok satanları listesi, Palworld'un hızla düşüş yaşadığını gösteriyor. İşte en popüler oyunlar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Palworld’un Çıkışından Sonra Hızla Düşüş Yaşıyor

19 Ocak’ta piyasaya sürülen Palworld, kısa sürede Steam tarihinde ikinci en yüksek oyuncu sayısına ulaşarak dikkatleri üzerine çekti. Ancak, bu başarı PUBG gibi dev bir ismi geçmeye yetmedi ve son raporlar, Palworld’un popülaritesinin hızla azaldığını gösteriyor.


SteamDB’nin En Popüler Oyunlar Listesi Güncellendi

SteamDB’nin paylaştığı verilere göre, geçen haftanın en çok satanları listesi yenilendi ve dikkat çeken değişiklikler yaşandı. Özellikle, Palworld’un zirveden dördüncü sıraya kadar gerilemesi dikkat çekiyor.


Zirvede Helldivers 2, Palworld Dördüncü Sıraya Geriledi

Geçen haftanın en popüler oyunlarına bir göz attığımızda, zirvede geçen hafta çıkış yapan Helldivers 2’nin olduğunu görüyoruz. Counter-Strike 2 ikinci sırada yer alırken, üçüncü sırada PUBG ve dördüncü sırada ise düşüş yaşayan Palworld bulunuyor.


Popülerlik Sıralamasında Değişiklikler Gözlemleniyor

Listenin devamında Dota 2, Call of Duty, Apex Legends gibi tanıdık isimlerin yanı sıra Steam Deck ve diğer oyunlar da yer alıyor. Ancak, Palworld’un hızla düşüş yaşaması, oyun endüstrisindeki dinamiklerin sürekli değiştiğini bir kez daha gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Palworld’un Balonu Sönüyor mu? En Popüler Oyunlar Belli Oldu