Pizza ödemenizi kripto para ile yapmak ister misiniz?

0 0

ABD merkezli ünlü bir pizza zinciri Venezueladaki tüm mağazalarında kripto para birimi ödemelerini kabul etmeye başladı.

Kripto hizmetleri firması CryptoBuyerın 27 Kasım tarihli bir tweetine göre Güney Amerika ülkesindeki Pizza Hut mağazaları artık yiyecek ve içecekler için kriptoyu bir ödeme şekli olarak kabul ediyor. Hareket 20 binden fazla mağaza ve işletmede kripto ödemelerini kolaylaştırarak Venezuelada benimsenmeyi sağlamak için Mega Soft ile ortaklık kuran kripto firmasını takip ediyor.

Pizza zincirinin Venezüella operasyonları Genel Müdürü Richard ElKhouri yerel haber kuruluşu ElAxioma ile yaptığı röportajda “Pizza Hut günümüzde bu teknolojik gelişmelerden ve günlük ihtiyaçlar için yeni yaklaşımlar içeren tüm bunlardan ayrılamaz. Gençleri modern yetişkinleri ve teknolojik açıdan bilgili insanları barındırıyoruz” dedi…

CryptoBuyerı kullanarak müşteriler restoran zincirinde Bitcoin (BTC) Litecoin (LTC) Dash (DASH) Binance Coin (BNB) Binance USD (BUSD) Ether (ETH) Tether (USDT) Dai ile pizza satın alabilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku