Piyasa Uçusa Geçti!!

Piyasa Uçusa Geçti!!
  • 14 Mayıs 2019

Kripto Dünyasının bir numarası Bitcoin son iki haftada hergün yeni fiyat hamleleriyle güna başladı ve son olarak 8.000 dolar bandına kadar çıktı. Bitcoin’in 7.000 dolar bandına olan yükselişi esnasında alt koinler de çok hareketlilk olmasada, 8.000 dolara olan zıplama sırasında bütün koinler yeşil renge bürünmüş durumda.

Ethereum da 200 dolarlık sert direnci aştıktan sonra hızlı bir şekilde yükselişine sürdürüyor ve basın saatine göre %11.62’lik bir artış ile 210 dolarlık fiyata ulaşmış gözükmekte.

Kripto dünyasının üçüncü sırasında yer alan XRP sakin bir tutum sergiliyordu fakat bu sakinlik 13 mayıs gecesi ani bir yükselişle son buldu. Basın saatine göre 0.38 dolar seviyesinde olan XRP den sonra en fazla yükseliş yaşayan kripto paralar EOS ve Bitcoin Cash oldu.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ