Piyasa düşüşteyken, ATOM yükselişte…

0 3

Cosmos altın oran direncini kırdı


                                                  ATOM / USD Günlük Grafik

Cosmos Altın Oran direncini 5.2 Dolar civarında kırmayı başardı. Bu seviye daha sonra birkaç gün önce bir fiyat desteği olarak görev gördü.

Cosmosun fiyatı son 48 saat içinde yüzde 42 arttı. Ek olarak altın geçit günlük grafikte hala sağlam ve MACD hala boğa gibi büyüyor. Yalnızca RSInin aşırı alım bölgelerine yaklaşması endişe verici görünüyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi yakın mı?


                                                     ATOM / USD Haftalık Grafik

Bunu takiben Cosmos fiyatı 7.7 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında yer alıyor. RSI şu anda aşırı alım bölgelerine ulaşmış olsa da işlem hacmi yükseliş ile arttığı için MACD yükseliş eğilimi gösteriyor.

Grafikteki yükseliş ve altın oran kırılması yükseliş göstergeleridir. Bununla birlikte şu an için Cosmosun tüm zamanların en yüksek direnci ile reddedilme olasılığı bulunuyor.

Bitcoine karşı da tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın!

Cosmos (ATOM) Bitcoine karşı Altın Oran direncini de kırmayı başararak fiyatı 0.0006618 BTC ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı. Bir ayda yüzde 106dan fazla artış yaşandı.


                                                     ATOM/BTC Aylık Grafik

Önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi geçildiği durumda Cosmosun 0.0008227 BTC civarında 0.382 Fib seviyesine ve hatta 0.00124 BTC civarında altın orana kadar yükselebileceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte düşüş reddi gerçekleştiği takdirde Cosmosun (ATOM) 0.0005 BTC veya 0.0004 BTC civarında altın oranda önemli bir destek bulacağı düşünülüyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku