PİYASA DÜŞÜŞTE BINANCE COİN TIRMANIŞTA

0 0

Bugün itibari ile kripto para piyasasında birçok koinde düşüş görmekteyiz. Marketin ilk 3 sırasındaki Bitcoin Ethereum ve Ripple da önceki günlere kıyasla düşüş yaşanmakta.

Bitcoin

Bitcoin son yirmi dört saat içerisinde yüzde 0.63 oranında düşüş yaşayarak 3 bin 846 dolar seviyesinden işlem görmekte. Geçen hafta 4 bin seviyelerine kadar çıkan Bitcoin bu hafta düştü.

Ethereum

Marketin ikinci en büyük koini Ethereum geçtiğimiz güne kıyasla yüzde 2.59 oranında düşüş yaşadı ve 133 dolar seviyesine geriledi. Bir hafta önce 167 dolar seviyelerine gelen Ethereum tekrardan 150 dolar seviyesine çıkmak istiyor. Son yirmi dört saat içinde 3.8 milyar dolarlık ticaret hacmine gelen Ethereum’un anlık piyasa değeri ise 14 milyar dolar civarında.

Ripple

 XRP de düşüs devam etmekte.
yüzde 1.71 oranında düşen XRP an itibariyle 0.314 dolardan işlem görmekte. 707 milyon dolarlık ticaret hacmine ulaşan XRP’nin anlık piyasa değeri 13 milyar dolar.

Bunun yanında işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’nin kripto parası Binance Coin (BNB) tarihi bir gün yaşıyor. Kripto para aradan geçen birkaç günün ardından önceki rekorunu geride bırakarak bugün 000298 BTC’ye kadar tırmandı. BNB’nin son 3 aydaki performansına bakıldığında ise 1 Aralık 2018 tarihinden bu yana %150’lik artış sağladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku