Dikkat: Piyasa Düşerken, Bu Altcoin Ralliye Devam Ediyor!

92

Lider kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) takiben Ethereum, XRP, Binance Coin (BNB), Cardano (ADA) gibi altcoin’lerde yaşanan düşüşe ivmesi devam ediyor. Kırmızı rengin hakim olduğu kripto para piyasasında, Bitcicoin (BITCI) göze çarpıyor.

Bitcicoin ralliye devam ediyor

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinde yaşanan fiyat kayıplarına rağmen, Bitcicoin piyasaya kafa tutuyor. Dünyanın lider fan token platformlarından Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin, son dönemlerle yaşadığı fiyat yükselişi ile adından çokça söz ettirmeye devam ediyor.

Dikkat: Piyasa Düşerken, Bu Altcoin Ralliye Devam Ediyor!

BITCI, USDT paritesinde, son bir aylık süreçte yaklaşık yüzde 120.3’lik bir ralli yaptı. Yükseliş ivmesini devam ettiren BITCI, son 14 günde yaklaşık yüzde 103.4’lük bir çıkış yakalamış oldu. BITCI şuan 0,012730 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Bitcicoin yakaladığı bu çıkış ile, son 30 günde, dünyanın en çok kazandıran kripto para birimleri arasına girmeyi başardı. Bitcicoin fiyat artışının yanında, yakım etkinlikleriyle de son günlerde manşetleri süslüyor. Geçtiğimiz günlerde Bitcicoin, fiyatının her ondalık eşiğinde dolaşımdan yakım yapacağını açıklamıştı. Açıklanan etkinlik kapsamında, BITCI fiyatının TL paritesinde 0,20 TL’ye ulaşmasının ardından dolaşımdan 20.000.000 adet Bitcicoin yakımı gerçekleşti. BITCI’nın sıradaki hedefi 0,30TL. Fiyat 0,30 TL’yi bulduğunda ise dolaşımdan 30.000.000 adet Bitcicoin yakımı gerçekleştirilecek.

Bitcoin fiyatındaki düşüş trendi sürüyor

Brezilya başta olmak üzere farklı ülkelerde de kendi kripto para borsasını açmak için de çalışmalarını hızlandıran Bitci, Brezilya ve İspanya Milli Takımları, MotoGP, Glasgow Rangers gibi 40’a yakın takım ve organizasyonla fan token projelerini hayata geçirmişti. Anlaşma sağlanan fakat henüz arzları gerçekleştirilmeyen fan token’ların da önümüzdeki günlerde Bitci platformu üzerinden satışlarının yapılması bekleniyor.

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Bitcoin (BTC), Çarşamba günü önemli bir destek seviyesinin altına düştü ve kripto para piyasasında toplu tasfiyeleri tetikledi. BTC’nin düşüşü, doğrudan önde gelen ABD teknoloji hisse senetlerindeki düşüşe bağlı görünüyor. Teknoloji hisselerindeki kayıplar Bitcoin’i de etkiledi. BTC, bu yıl ABD teknoloji hisseleri ile aşırı derecede yüksek korelasyonda kaldı. Bloomberg verilerine göre, BTC ve ABD teknoloji hisseleri arasındaki korelasyon da Nisan ayının başlarında rekor seviyeye ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın! 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku