Peter Brandt: Bitcoin in fazla zamanı yok

0 2

Deneyimli borsacı ve teknik analist Peter Brandt Bitcoinin (BTC) artık kendisini “doğru ya da yanlış” ilan etmek için fazla zamanı olmadığını belirtti.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Brandt “Bitcoinin neden icat edildiğini göstermek için yaklaşık 24 ay kaldığı fikrine katılıyor musunuz?” sorusuna “Şimdi değilse ne zaman? Kişisel olarak Bitcoini doğru veya yanlış olarak işaretlemek için çok zamanı olduğunu sanmıyorum” cevabını verdi.

Bilindiği gibi küresel koronavirüs salgını piyasalarla birlikte Bitcoini vurdu. Bitcoinin tüm bu karmaşaya kayıtsız olmaması ve direnememesi asıl amacının sorgulanmasına neden oldu. Ancak savunucuları herhangi bir merkezi otoriteye bağlı olmayan bu para biriminin merkez bankaları tüm silahlarıyla saldırmaya başladığında kendini göstereceğine inanıyor. Bu nedenle Bitcoinin tüm bu kargaşada kendini göstermesi için zamanın geçtiği söylenebilir.

Yakın zamanda yapılan bir BitMEX çalışması da bundan bahsetti. İlgili raporda Bitcoinin kısa ömrü boyunca gördüğü en büyük fırsatla karşılaştırılabileceği belirtildi. BitMEXe göre; Büyük ölçüde deflasyonist olan Bitcoinin en büyük testi ve fırsatı daha önce benzeri görülmemiş parasal genişleme politikaları ile gelecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku