Paypal kullanarak Bitcoin nasıl satın alınır?

0 47

Bugünlerde insanların kripto para satın alabileceği sayısız yol var. Bunlar arasında ödeme platformu Paypal popüler bir seçim olabilir. Çoklu kripto aracılık hizmetleri ve borsaları insanların ödeme seçeneği ile dijital para birimleri satın almalarını sağlıyor. Aşağıdaki yazı hizmetle kripto satın almaya başlayabilmeniz için Paypal ödemelerini destekleyen basit bir rehber niteliğinde.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİ TIKLAYIN…

Kripto para birimi ekosistemi 11 yaşında ve 2020de kripto para satın almak ve elde etmek için her zamankinden daha fazla yol var. Bazı ticaret platformları kullanıcıların banka ve kredi kartları ve banka havaleleri ile ödeme yapmasına izin veriyor. Ancak insanların Paypal ödeme işlemcisi ile Bitcoin ve diğer kriptolar satın almalarına izin veren çok sayıda işletme var.

Paypaldan yararlanarak ilk kripto para birimi satın alma işleminizi yapmak için bir Paypal hesabına ihtiyacınız var. Ayrıca Paypal ile BTC BCH ve ETH gibi dijital para birimleri satan bir işlem platformuna veya aracılık hizmetine kaydolmanız gerekir. Kullanıcıların kriptolarını ödeme sağlayıcısıyla ödemelerine izin veren çok sayıda hizmet var. Son olarak satın almak istediğiniz dijital varlığı destekleyen bir kripto para cüzdanına da ihtiyacınız olacak. Bitcoin.com’un cüzdanı hem BTC hem de BCHyi saklamanızı göndermenizi ve almanızı sağlayan mükemmel bir non-skodiyal olmayan cüzdan çözümü.

Birçok kişi müşterilerin Paypal ve Coinbase hesaplarını bağlayabilmelerini sağladığı için Coinbase değişimini kullanıyor. Yaşadığınız yere bağlı olarak Paypal sistemini kullanarak Coinbasede listelenmiş dijital varlıkları satın alabilir veya satabilirsiniz. Paypalı kullanmak için Coinbasei kullanmak istiyorsanız San Francisco firması tarafından verilen tüm kimlik doğrulama prosedürlerini tamamlamanız gerekir. Kimliğiniz Coinbase ile onaylandıktan sonra “ayarlar” bölümüne ve ardından “bağlı hesaplar” a gidin.

“Yeni hesap” sekmesine tıklayın ve Paypalı seçin Coinbase kontrol paneli sizden Paypalda oturum açmanızı isteyecektir. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra değişimi kullanarak dijital varlıkları Paypal ile satın alıp satabilirsiniz. Ancak Paypal hesabınızı şirketin kurallar notu olan yalnızca bir Coinbase hesabına bağlayabilirsiniz…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku