Paxful, kripto banka kartını piyasaya sürdü

Abone Ol
Paxful, kripto banka kartını piyasaya sürdü
Emre Boran
 • 29 Ekim 2020
 • Yazar:

  Bitcoin (BTC) P2P pazarı Paxful, Meksika'da ilk kripto banka kartını başlatmak için İspanyol neobank Bnext ile ortaklık kurdu.

  Ortaklık, Paxful’un Meksikalı müşterilerinin herhangi bir ulusal ve yabancı satış noktasında veya PoS’de bir banka kartıyla ödeme yapmak için kripto fonlarını kullanmasına ve hatta ATM'lerden ücretsiz olarak nakit çekmesine olanak tanıyacak.

  Bnext müşterileri ayrıca kripto alıp satmak için P2P pazarına doğrudan erişime sahip olacak. Paxful, Meksika'daki "katı bankacılık düzenlemelerinin" insanları kripto para birimlerine odaklanmaya teşvik ettiğini açıkladı ve kripto borsası Bitso'dan, Eylül 2019'dan Mayıs 2020'ye kadar Meksika'daki kripto borsasının hacminde yüzde 342'lik bir büyüme olduğunu ortaya koyan rakamları aktardı.

  Paxful CEO'su ve kurucu ortağı Ray Youseff, ortaklığı finansal tabana yayılma yolunda kritik bir adım olarak nitelendirdi:

  "Paxful'da, finansal katılımı daha da yakınlaştırma misyonumuzda Bnext'in yer almasından mutluluk duyuyoruz. Birlikte, kripto para birimi ticaretini küresel olarak daha erişilebilir hale getirirken, Meksika nüfusu için güvenli bir bankacılık alternatifi sunmak için çalışıyoruz. Doğru nedenlerle doğru ortaklarla güçlerinizi birleştirmekle ilgili. "

  Bnext, Meksikalı kullanıcılara piyasada Bitcoin ve Tether (USDT) satın alma ve satma olanağı sunan, Paxful'un 300'den fazla ödeme yöntemi listesine en son eklemesi.

  Temmuz ayında, Kolombiya, Arjantin ve Meksika'nın dünyadaki en çok kripto para kullanıcısı olan altı ülke arasında olduğunu bildirilmişti.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Paxful ile ilgili her şey

  Paxful, kripto banka kartını piyasaya sürdü

  Paxful, kripto banka kartını piyasaya sürdü

  Bitcoin (BTC) P2P pazarı Paxful, Meksika'da ilk kripto banka kartını başlatmak için İspanyol neobank Bnext ile ortaklık kurdu. Ortaklık, Paxful’un Meksikalı müşterilerinin herhangi bir...

  • 29 Ekim 2020
  P2P ticaretinde yüzde 350 artış

  P2P ticaretinde yüzde 350 artış

  Rusya'daki eşler arası ticaret platformunun artan kullanımını gösteren veriler yayınlayan Paxful, yıllık % 350 büyüme ile Rusya'da kripto para birimi P2P ticaretine olan ilginin artışına...

  • 31 Temmuz 2020
  P2P Platformu Paxful yeni bir girişimcilik programı başlatıyor

  P2P Platformu Paxful yeni bir girişimcilik programı başlatıyor

  Eşler arası piyasa platformu Paxful, toplumda büyüme yollarının yanı sıra, kayıt olanlara eğitim ve benzersiz faydalar sunacak dünya çapında bir girişimcilik programı başlattığını ...

  • 27 Kasım 2019
  Venezuella da Bitcoin Hacminde Rekor Seviyeler

  Venezuella da Bitcoin Hacminde Rekor Seviyeler

  Venezuela, kripto para birimi alımını uygun şekilde teşvik eden ilk yer olabilir.  Anayasal ve insani bir krizle iç içe olan Latin Amerika ülkesi, aşırı enflasyon ve istikrarsızlı...

  • 08 Nisan 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.