Ocak sonunda Bitcoin 9 bin dolar olur mu?

0 1

Bir fon yöneticisi Bitcoinin 1 ay içinde yüzde 25 ralli yaparak 9 bin dolar seviyelerine ulaşacağını düşünüyor

Noel tatili boyunca Bitcoin (BTC) 7 bin dolarlar seviyesinde dar bir bantta dalgalandı. Bazıları bunun 6 bin ardından 5 bin dolarlı seviyelere dönüşün göstergesi olduğunu söylese de önde gelen bir fon yöneticisi BTC’nin birkaç hafta içinde 9 bin dolara ulaşmaya hazır olduğunu iddia etti.
Forex ve kripto fonu Three Arrows Capital’in CEOsu Su Zhu kısa bir süre önce Twitterda Bitcoinin 2020 fiyat görünümünün iyi olduğunu ve yükselişe geçeceğine inandığını belirtti.

Blogunda Bitcoin hakkında önemli makaleler kaleme alan Su Zhu BTC / USDT işlem çifti ve BTC / USD piyasalarındaki primler ile Bitcoin’in genel fiyat hareketi analizinin net birikim ve risk iştahının tekrar açılacağı işaretleri gönderdiğini savundu.

Su Zhu önde gelen kripto para biriminin Ocak sonuna kadar mevcut fiyatlardan yüzde 25 değer kazanarak  9 bin dolar seviyelerine yükselmesine şaşırmayacağını söyledi.

“Decentrader” bülteninin son sayısında Ekim’deki 6 bin dolara düşüş ve 2018 sonundaki çöküşü tahmin eden FilbFilb bir aylık Bitcoin grafiğinin yükselişe geçtiğini düşünüyor. FilbFilb “Kontrol Noktası”nın yükselişi işaret ettiğini belirtti.

Grafiğinin gösterdiği gibi 6 bin dolarların ortası makro bazda Bitcoin için son derece önemli ve bu seviyedeki güçlü sıçramayı yatırımcılar için olumlu bir işaret haline getiriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku