MORGAN CREEK CEO: 20 KATLIK BİR BOĞA KOŞUSU BAŞLAYABİLİR

0 0

 CNBC’nin  “Fast Money” Programına katılan Morgan Creek CEOsu Mark Yusko Şaşırtıcı bir şekilde geleneksel finans dünyasından gelse de kripto paraların uzun vadede başarılı olma olasılığını ifade etti. Hisse senedi piyasaları için kasvetli bir tablo çizdikten sonra gelen konu hakkındaki yorumlarını açıklayan Yusko izleyicilere “Bitcoini uzun vadede sevdiğini” söyledi. Daha sonra CBOE ve CME’deki BTC vadeli işlemlerde oluşan yapay satış baskısına dikkat çekti. Bunun BTC’nin 4.000 doların altına düşmesindeki sebeplerden biri olduğu belirtiliyor. Bu baskının BTC’nin uygulanabilir bir değer saklama aracı olarak benimsenmesiyle ortadan kalkacağını belirten Yusko bunun fiyatı yukarı çekebileceğini ima etti.

Bugün Satın Alma Kötü Bir Fikir Değil

BTC’de son zamanlarda yaşanan düşüşe de değinen Yusko yatırımcıların BTC yatırımlarından iyi bir kazanç elde etmek için “çok uzun bir zaman aralığına ihtiyaç duymadığını söyledi. BTC’nin 20 katlık bir yükseliş hareketine girebileceğine yürekten inandığını ve asimetrik risk profiliyle BTC’nin böyle bir ralliyi destekleyebilecek nadir bir varlık sınıfı olduğunu ekledi. Bitcoin bir ağ bir para birimi veya şirket değil Dünyanın en büyük şirketleri belirli ürünlere değil ağlara dayanmaktadır. Ağlar ekonomik büyüme faiz oranları veya karlara dayalı olarak büyümez. [Bunun yerine] teknoloji değişiklikleri düzenleyici değişiklikler üzerinde büyür. SEC’ten Jay Clayton’ın Consensus konuşmasını dinledik: Menkul kıymetler yasalarını çiğnerseniz sizi cezalandırırız. Ama bunu yapmazsanız -bizim bir para birimi olarak gördüğümüz- Bitcoin gibi bir yerde oynarsınız. Yani bence bu (önerme) fantastik.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku