Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak!
Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak!

Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarının yakından takip edilen analisti Coin Bureau, 2022 yılı biterken Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) tahminlerini açıkladı. Bu altcoin projeleri, 2023’te yükselişe geçebilir! İşte detaylar…

Önde gelen analist Ethereum (ETH) için yorumlarını aktardı!

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden Coin Bureau, 2022 yılı sonuna gelirken Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) tahminlerini açıkladı. YouTube üzerinden tahminlerini açıklayan isim, yeni bir soru – cevap oturumuyla karşımıza çıkıyor. Analiste göre, Ethereum (ETH)’un stake edilmesine izin verecek Şangay güncellemesinin 2023’ü lider altcoin projesi ETH için büyük bir yıl haline getirebilmesi mümkün.

Visa Bu Altcoin ile İşbirliği Yapabilir: Fiyat Yükseldi!

Yatırımcılar milyarlarca dolar değerinde ETH’nin kilidini açtığını gördüklerinde, bu onları kripto paralarını endişesiz bir şekilde stake etmeye teşvik edebilir. Analistin sözleri ise şu şekilde:

“ETH’nin gerçekten de stake edilebileceğini ve kolayca satılabileceğini gördüklerinde, bu onları kendilerini gerçekten stake etmeye teşvik edebilir. Bu yüzden gerçekten her iki şekilde de gidebileceğini düşünüyorum. Şimdi, bir miktar satış görürsek kısa vadede biraz düşüş olursa hiç şaşırmam. Ama ETH’nin geleceğinin çok ama çok parlak olduğunu düşünüyorum ve bence Şanghay, birleşmenin yaptığı gibi sorunsuz ilerlediğini varsayarsak, o zaman 2023’ün Ethereum ve ETH için gerçekten büyük bir yıl olabileceğini düşünüyorum. Fiyat tahmini, bilmiyorum… 2023’te beş haneli bir ETH göreceğimizi sanmıyorum ama bence bu tamamen mümkün. Elbette bir saygısızlık görebiliriz, ama emin değilim. Gelecek yıl boyunca ETH için çok fazla yatay fiyat hareketi bekliyorum.”

Analist: “Bu altcoin projesi güçlü noktalara sahip!”

Bir diğer yandan daha önce kriptoarena.com olarak tahminlerini aktardığımız kripto para analisti, Polkadot (DOT) için de yorumlarını aktardı. Coin Bureau Polkadot’a baktığında, birlikte çalışabilir blok zinciri için kurucusu Gavin Wood, ademi merkeziyetçiliğe yönelik çabaları ve güçlü geliştirici topluluğu da dahil olmak üzere birçok güçlü nokta gördüğünü söylüyor.

Analist Polkadot (DOT) İçin Hedefini Açıkladı: Hazır Olun!

Analistin sözleri ise şu şekilde:

“Bence bunun için iki özel şey var. Tüm kripto para birimlerinde en yüksek aktif geliştirici sayılarından birine sahiptir. Polkadot üzerinde çalışan birçok insan var. Ve tabii ki, arkasındaki adam Gavin Wood çok çok akıllı bir adam. Ve Gavin Wood’dan bahsetmişken, Polkadot’un ademi merkeziyetçiliğe doğru uzun bir yol kat ettiğini ve birçok adım attığını düşünüyorum ve bunun gerçekten önemli olacağını düşünüyorum. Yeterince merkezi olmayan herhangi bir kripto projesi, gelecek yıl gerçekten zor bir yıl geçirebilir ve Polkadot’un bu yönde ilerlediğini düşünüyorum. Bu yüzden Polkadot’un bir sonraki boğa piyasasında hala ortalıkta olacağını tahmin ediyorum. Bence bunun için çok şey var. Bununla birlikte, bazı rüzgarları da var. Kesinlikle DOT için daha fazla kullanım durumu görmemiz gerekiyor. Daha fazla gelişme görmemiz gerekiyor. Açıkçası, başka bir harika proje olan Cosmos ve oradaki diğer tüm katman-1’lerden gelen rekabet var. Ancak Polkadot’un bazı güçlü temelleri olduğunu düşünüyorum ve uzun vadede bu konuda iyimserim.”

Popüler altcoin projesi Polkadot son bir haftalık süreçte yüzde 3,2 değer kaybı yaşadı. Anlık olarak 4,52 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonların Takip Ettiği Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayacak!