Milyar dolarlık şirket Bitcoin lerini ne yaptı?

0 0

 Yönetimi altında 4 milyar dolardan fazla kripto para birimine sahip bir yatırım şirketi olan Grayscale üç büyük kripto para birimini içeren Digital Large Cap fonu hakkında üç aylık veriler yayınladı.

Fon sermaye; Bitcoin Ethereum XRP Bitcoin Cash ve Litecoin varlıklarını içeriyor. Yılın ilk çeyreğinde açıklanan rakamlarda Bitcoin fon üzerinde yüzde 81 ağırlığa sahipken Ethereumda yüzde 96 XRPde yüzde 5 Bitcoin Cashte yüzde 28 ve Litecoinde yüzde 16 oldu.

İkinci çeyreğin tamamlanmasından sonra açıklanan son rakamlar BTC ve Ethereumdaki pozisyonun arttığını diğer varlıkların önemli ölçüde frenlendiğini göstermektedir.

30 Haziran 2020 verilerine göre Bitcoin’in ağırlığı yüzde 81’den yüzde 81.5’e Ethereum’un ağırlığı yüzde 9.6’dan yüzde 11.7’ye çıktı. Buna karşın XRP’nin ağırlığı yüzde 3.6‘ya Bitcoin Cash’in ağırlığı yüzde 2‘ye Litecoin’in ağırlığı yüzde 1.2‘ye indi.

Fonda 33 milyon 600 bin dolarlık varlık var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku