Mike Novogratz: Web 3.0 Dünyayı Değiştirecek, Bitcoin Değil

0 1

Galaxy Digital CEOsu Michael Novogratz 11 Mayıstaki ConsenSys’in Ethereal Zirvesi’nde yaptığı konuşmada dünyanın en büyük kripto para birimi olan bitcoin (BTC) sadece bir değer deposu olduğu için dünyayı değiştirmeyeceğini söyledi.

Novogratz bitcoin bir değer deposunu temsil ettiğinden veya “dijital altın” gibi davrandığından “dünyayı değiştirmeyeceğini” söyledi. Ayrıca bunun yerine “dünyayı değiştirme potansiyeline sahip olan şeyin web 3.0 olduğunu belirtti. Novogratza göre web 3.0 ağların nasıl işlediğine ve verinin “bilgiyi işlemek için merkezi olmayan bir platform” gibi ele alınmasına yönelik bir devrim öngörüyor.

Öncelikle Bitcoin’in geleceğiyle ilgili bazı tahminlerini paylaşan Novogratz Bitcoin fiyatından epey umutlu olduğunu belirtti. Piyasanın en büyük koini olan Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda ciddi bir çıkış yakalayacağını düşünen Novogratz fiyatın 2020 tarihinde 20 bin dolar seviyesine kadar ulaşabileceğine inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku