Mike Novogratz: Bu Altcoin’in Topluluğu Trump Hayranlarına Benziyor!

0 83

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, son röportajında ​​XRP topluluğunu, Trump hayranlarına benzetti:

”Yıllar geçtikçe, XRP ordusu bu altcoin’e gerçekten inanmak isteyen bir topluluk oluşturdu. Onlara her şeyi, bütün gerçekleri anlatabilirsiniz ama bunların kendi doğruları var. Tıpkı, 11 Eylül komplo teorileri gibi onlarca teori uyduran ve sonra bunlara tapan Trump hayranları gibi beyinleri yıkanmış”

Milyarder, XRP topluluğunun, 2020 ABD seçimlerinin meşruiyetini inkar etmeye devam eden eski Başkan Donald Trump!a tapan radikal Amerikalıları ve İngiliz futbol taraftarlarını hatırlattığını söyledi.

Son birkaç aydır XRP topluluğu, eski SEC başkanı Jay Clayton ve Ripple aleyhine dava açan SEC yetkililerine karşı hashtag savaşı yürütüyor. Topluluğun üyeleri, devam eden mahkeme süreci hakkında temelsiz komplo teorileri yaymakla meşguller.

Ripple 60 Milyar Dolar Değerinde Olmalı

Eski hedge fonu yöneticisi, XRP’yi hiç sevmediğini çünkü şirkete ait birçok token olduğunu iddia ediyor:

”XRP tokenını hiç sevmedim çünkü onun çoğunu elinde bulunduran bir grubunuz var”

Novogratz, XRP rallisini eleştirdikten sonra, token hayranları ona Twitter’da saldırmaya başladı ve milyarderi Ripple’daki hissesini nakde çevirmeye çağırdı.

Novogratz, şirketin sahip olduğu XRP miktarına göre 60 milyar dolar değerinde olması gerektiğini, ancak Ripple’ın özkaynaklarının yaklaşık 3 milyar dolardan işlem gördüğünü belirtiyor:

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku