Mike novogratz: bitcoin i 14k dan Tekrardan satmayacağım

0 4

Galaxy Digitalin kurucusu ve kripto para girişimcisi Mike Novogratz bitcoinin şu anki muhteşem rallisininden daha uzun bir yol kat edeceğine inanıyor. 

Novogratz 3 Temmuz’da Bloomberg TV’ye verdiği demeçte bitcoinİn 14.000 $ a yükseldiğini ve daha sonra aşağı doğru yaptığı düzeltmenin tarihi hareketlerinin bir parçası olarak beklendiğini söyledi. Mevcut momentum bir sonraki aşamaya girmeden önce pazarın bir süre boyunca 10.000-14.000 $ civarında olacağını tahmin ediyor ve ekliyor

Bir dahaki sefere 14.000 dolara kadar satış yapacağımı sanmıyorum. Bir dahaki fiyatının 20.000 $ a yakın olduğunu düşünüyorum. Fakat bu durumun önümüzdeki birkaç hafta içinde dördüncü çeyreğin ortasına veya sonuna kadar beklemiyorum. ”

Uzun vadede Novogratz bitcoin’in  dijital altına dönüşeceğini ve zaman içinde 40.000 $ ve bu aşamadan sonra daha yüksek bir değere ulaşmasını bekleyebileceğimizi belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku