Micheal Saylor’un Shiba Inu Fiyat Tahmini SHIB Topluluğunu Kızdırdı!

1.187
Uzmanlara göre kripto para piyasası Bitcoin ETF’lerine ve Ethereum ağındaki güncellemelere odaklanması gerekirken, meme tabanlı altcoin savaşı bütün ilgiyi  üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle müthiş bir ralli sergileyen Shiba Inu (SHIB) gündemden düşmüyor.

 

Micheal Saylor: Hedef fiyat: 0.0000

Geçtiğimiz haftalarda analistler, Bitcoin fiyat hareketine yoğunlaşmışlardı. Yeni ATH’nin gelmesiyle önde gelen CEO’lar fiyat tahminlerini açıkladılar. Bugünlerde ise piyasadaki uzmanlar, SHIB’e yoğunlaşmış durumda. 114.000’den fazla Bitcoin sahibi olduğunu açıklayan MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor da SHIB kervanına katıldı ve Twitter üzerinden Shiba Inu (SHIB)’yu eleştirdi.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, twitter’da Coinbase uygulama sayfasının ekran görüntüsünü paylaştı. Coinbase’in uygulamasında “Trade, BTC, ETH and SHIB” ifadesi yer alıyordu. Micheal Saylor, Jack Dorsey’in paylaşımına yorum yaptı. Saylor Shiba Inu yaptığı yorumda şu ifadeleri kullandı:
Hedef fiyatı 0.0000~ olan bir kripto varlık. “Dibe Doğru Yarış” ifadesine yeni bir anlam kazandırır.

 Saylor Shiba Inu toplulundan tepki geldi

Saylor’ın SHIB’e yönelik eleştirisine, Twitter’da oldukça güçlü olan Shiba Inu topluluğundan yoğun tepkiler geldi. Bitcoin tutkunu olan Saylor’ın meme token’lara karşı tutumu olumsuz. Saylor daha önce de Dogecoin‘i (DOGE) eleştirerek, spekülatif yapısına dikkat çekmişti. Uzmanlar, DOGE ve SHIB gibi meme tabanlı kripto paralar konusunda ikiye bölünmüş durumda. Yorumlar ve analizler ne yönde olursa olsun, yatırımcıların yeni adresi bu platformlar olmaya başladı bile.

 

Shiba Inu ve Robinhood Platonik Aşkında İşler Tam Tersine Döndü! İşte Veriler!
 

Shiba Inu, sadece birkaç gün önce 0,000088 dolar seviyesine ulaşarak, yeni bir ATH’ye imza attıktan sonra, yüzde 50 değer kaybederek 0,000057 dolara düştü. Bununla birlikte, meydana gelen yükseliş ivmesi, altcoin’in aynı gün kayıplarının çoğunu geri kazanmasına yardımcı oldu. An itibariyle SHIB  0.000072 dolar civarıda konsolide oluyor. SHIB, Ekim ayında yüzde 1.000’lik devasa bir fiyat artışı kaydetti. Uzmanlara göre en önemli gelişmelerden bir tanesi SHIB’in Musk testini geçmesi oldu. Shiba Inu topluluğu, altcoin’in Robinhood’da listelenmesini talep etmeye devam ederken, Change.org’daki dilekçeyi imzalayanların sayısı 400 bini aştı. Kriptoarena.com olarak daha önce bildridiğimiz gibi, Ancak Shiba Inu’nun geçtiğimiz ay piyasa değerinin Robinhood’dan daha fazla arttığına bakıldığında, Robinhood’un SHIB’e daha fazla ihtiyacı olduğu görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku