Micheal Saylor’dan İddialı Bitcoin Yorumu: Eninde Sonunda!

1.758

Popüler Bitcoin savunucusu ve MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, dün bir verdiği bir röportajda, , Bitcoin (BTC)’e olan ilginin geçen yıl gözlemlenenden daha fazla ivme kazandığını belirtti.

Bitcoin, bu sorunun çözümü

Geçen hafta Miami’de düzenlenen Bitcoin 2022 konferansındaki deneyimini de anlatan Saylor, şunları söyledi:

Hiç bu kadar tutku görmemiştim. Dünyanın her yerinden ilgilenen politikacılarımız var, spor figürlerimiz, her sektörden ilk kez ortaya çıkan kapitalistlerimiz ve diğer entelektüel figürlerimiz var. Her gün başka bir büyük banka Bitcoin (BTC)’i benimsiyor. Büyük yatırımcılar, bu kripto yürütme emriyle Amerika Birleşik Devletleri Başkanından yeşil ışık aldı. Yani JPMorgan geliyor ve Bank of America ve Goldman Sachs geliyor. Bu sadece bir zaman meselesi.”

Saylor’a göre, insanların küresel finansal sistemdeki gelişmelere tepkisi, artan enflasyon ve fiat para birimlerinin değerinin düşmeye devam etmesi nedeniyle, hükümete olan güven eksikliğini gösteriyor. Geçen yılki Bitcoin etkinliğinden iki kat daha fazla enerji olduğunu kaydetti ve insanların şu anda dünya ekonomilerini etkileyen yükselen enflasyondan kurtarmak için servetlerini depolamak için çözümler aradıklarını belirtti. Saylor, “Bitcoin bu sorunun çözümü,” diye ekledi. Saylor, Warren Buffett ve Peter Schiff gibi birkaç geleneksel finans uzmanının eleştirilerine bakılmaksızın, eleştirmenler ve bankalar da dahil olmak üzere herkesin eninde sonunda BTC’yi benimseyeceğine inanıyor.

Uzun vadeli yatırımcılar çok daha fazla kazanacak

Joe Biden yönetimi tarafından kripto para birimi yürütme emrinin yayınlanmasıyla birlikte, büyük yatırımcılar ve JPMorgan, Bank of America, Goldman Sachs ve BlackRock gibi bankalar dijital para piyasasına akın ediyor. Saylor, küresel kripto para piyasasının dün değerinin %4’ünden fazlasını kaybettiğini gören kripto para birimlerinin mevcut düşüşü hakkında yorum yaparak, Bitcoin’in mevcut değerinin uzun vadeli sahiplerine varlıklarını biriktirmek için bir fırsat sunduğunu söyledi ve şunları ekledi:

Bence dolar maliyet ortalaması (DCA) ile bu fırsat için minnettar olmalısınız. Uzun vadede elinde Bitcoin tutan yatırımcıların daha iyi kazançlar elde edecekleri

Micheal Saylor'dan İddialı Bitcoin Yorumu: Eninde Sonunda

MicroStrategy, Ağustos 2020’den bu yana bir Bitcoin satın alma çılgınlığına girişti ve iki yıldan kısa bir sürede kasasına yaklaşık 130.000 BTC ekledi. BTC’deki büyük cüzdanlara rağmen MicroStrategy, Bitcoin almaya devam edeceğini açıkladı. Saylor, Bitcoin’in büyük bir savunucusu oldu ve insanları varlık sınıfını enflasyona karşı bir korunma olarak benimsemeye çağırdı. Daha fazla BTC haberi için, Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku