Metaverse Altcoin Yeni Bir Başarıya İmza Attı! İşte Ayrıntılar

128

Mevcut piyasanın büyük dalgalanmalarla sarsılmasıyla birlikte, bir ERC-20 metaverse oyun altcoin projesi olan Smooth Love Potion (SLP) için kısa vadeli yatırımcıların sayısı son zamanlarda artış gösteriyor.

Kısa vadeli yatırımcı sayısında dikkat çekici artış yaşanıyor

Altcoin Smooth Love Potion (SLP)’ı 30 günden daha kısa bir süre cüzdanında tutan adreslerin sayısı geçen ay muazzam bir şekilde arttı. Kripto ve blockchain veri analizi şirketi IntoTheBlock’un verilerine göre, bir aydan daha kısa bir süre için cüzdanında SLP tutan adres sayısı yaklaşık yüzde 145 arttı.

Veriler, çoğu yatırımcının, kripto piyasası tekrar düştüğünde, fiyatının öncelikle etkilenebileceği korkuları nedeniyle altcoin SLP’yi bir aydan fazla tutmak istemediğini gösteriyor. SLP’nin, diğer kripto para birimleri gibi Mayıs 2021’den bu yana değerinin büyük bir kısmını kaybettiğini, yani düşüş yaşadığını hatırlatmakta fazda var. 

 Altcoin SLP’nin uzun vadeli yatırımcısı çok daha fazla

Mayıs ayında, Axie Infinity (AXIE) oyna-kazan (P2E) oyunlarına olan ilgi arttıkça, altcoin SLP’nin fiyatı da 0,41 dolar seviyelerine ulaşarak zirveye çıkmıştı. Altcoin projesi SLP şimdilerde ise fiyat zirvesinden, yani ATH’sinden yaklaşık yüzde 93 düşmüş durumda. SLP değerindeki büyük düşüş göz önüne alındığında, bazı yatırımcılar onu gereğinden fazla tutma riskini almak istemiyorlar. Ancak yaşanan bu fiyat düşüşüne rağmen, SLP sahiplerinin daha büyük bir yüzdesi ise, altcoin fiyatının tekrar yükseleceğini düşünüyor ve token’lerini elinde tutmaya devam ediyor. IntoTheBlock’taki verilere göre, toplam SLP sahiplerinin yaklaşık yüzde 98’i bir aydan fazla bir süredir token’ı elinde tutuyor. 

KriptoArena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Smooth Love Potion, Axie Infinity oyununa özel bir altcoin projesidir.. Aslında Axie Infinity oyununa ait ana kripto varlık birimi Axie Infinity Shards (AXS)’dır ancak Smooth Love Potion da Axie Infinity için önemli bir role sahiptir. Axie Infinity oyununda yer alan ve Axie denilen fantastik karakterlerin yetiştirilmesinde Türkçe olarak aşk iksiri diyebileceğimiz Smooth Love Potion’lar kullanılır. Axie’lerin yetiştirilmesinde önemli bir rol oynamasından dolayı da üretilen ve elde edilen altcoin Smooth Love Potion’lar ayrıca satılabilmekte, staking yapılabilmekte ve eldeki miktarlar üzerinden ekstra kazanç elde edilmektedir. Smooth Love Potion’ların kripto borsalar ve piyasalar üzerinde alınması ve satılması SLP Token olarak gerçekleştirilmektedir. Axie Infinity oyununun kazandığı popülerlik sayesinde bir anda popüler olan ve ciddi bir kullanıcı desteği alan altcoin SLP, oyundaki önemi sayesinde günden güne değer kazanmaya devam etmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın! 

Kaynak thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku