MERLİN ROTHFELD SON DÜŞÜŞLERE RAĞMEN KRİPTOLA PARALARA HALA ÇOK GÜVENİYOR

0 0

Merlin Rothfeld Online İşlem Akademisi ismindeki çevrimiçi eğitim portalında hizmet veren bir yatırım stratejisti. Cheddar isimli bir finansal teknoloji yayın organınalıyla yaptığı röpartajda Rothfeld Bitcoin’e uzun vadede duyduğu inancın arkasında durduğunu belirtti.

Kripto para alanında yaşananların “mükemmel” nitelikte olduğunu belirten ünlü yatırımcı Bitcoin’in son yaşadığı düşüşün bir fırsat olarak görülebileceğini ifade ediyor. Rothfeld’e göre piyasadaki son çöküş günlük işlemciler arasında sıkça kullanılan “scalping” isimli teknik için oldukça elverişli bir ortam sağlamakta.

Kripto paraları yaygın hale getiren teknoloji şu anda tehdit altında. Kripto paraların büyük çoğunluğunu etkileyen sorun bence tam olarak bu.

Rothfeld piyasadaki çoğu kripto paranın “çöp” olduğunu belirtiyor ve uzun vadede piyasanın değer kazanacağını belirtiyor.

(Scalping forex piyasasında birçok yatırımcının gerek bilinçli olarak gerekse bilinçsiz olarak tercih ettiği yöntemlerdendir. Scalping gerçekleştiren kişiler kaldıraç gücünü arkalarına alarak fiyat düşüşü veya yükselişindeki çok ufak oynaklıklardan para kazanma gayesinde olan kişilerdir.)

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku