Meme Altcoin Zirvede: Balinalar Dipten Yoğun Alım Yapıyor

186

En iyi Ethereum (ETH) balinaları, meme tabanlı altcoin projesi Shiba Inu (SHIB)’yu biriktirmeye başladı. Son 24 saat içinde, popüler köpek temalı para birimi, balinaların radarına geri döndü ve Blockchain veri izleme web sitesi WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, en büyük 5.000 ETH balinası arasında en çok satın alınan token’lardan biri haline geldi. Verilere göre, ilk 5.000 ETH balinası ortalama olarak 9.132.897 (9,13 milyon) altcoin SHIB biriktirdi.

Fiyat düştükçe, Shiba Inu balinalar tarafından en çok satın alınan token oldu

Bu gelişme aynı zamanda SHIB’in şu anda 1.477.868.151 (1,477 milyar) dolar değerinde SHIB tutan en büyük 5.000 ETH balinası arasında dolar değerine göre en iyi token tutma pozisyonu olmasını sağlıyor. Son 24 saatin en iyi 100 ETH cüzdan verilerine bakıldığında, SHIB en çok biriken 8. altcoin gibi görünüyor ve bu en büyük cüzdanlar portföylerine ortalama olarak 234.813.442 (234,81 milyon) token eklediler.

Birikmenin yanı sıra, SHIB token’larının yakılması da hız kazandı. Son raporumuza göre, son yedi gün içinde 1,99 milyardan fazla Shiba Inu (SHIB) token’ı ve önceki 24 saat içinde 185,39 milyondan fazla SHIB token’ı dolaşımdan çıkarıldı. Balinalar arasındaki muazzam birikim ve yüksek miktarda yakma işlemi iyi işaretlerdir, ancak mevcut 549 trilyon token’lık dolaşım arzı, yakın vadede potansiyel büyümeyi sınırlayabilir. Şu anda Shiba Inu, son güne göre yüzde 1,51 oranında düşüşle 0,00002426 dolardan işlem görüyor. Popüler köpek temalı kripto para birimi için 24 saatlik işlem hacmi, önceki güne göre yüzde 19,83 oranında arttı ve şu anda 639.881.749 dolar (639.88 milyon dolar) seviyesinde bulunuyor.

Altcoin SHIB ekosistemi büyümeye devam ediyor

Popüler bir Shiba Inu savunucusu olan MILKSHAKE tarafından da paylaşıldığı üzere, Unification ekibi, açık kaynak uygulamalarını geniş bir değerle etkinleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor ve Shibarium ağının geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaya devam ediyor. SHIB topluluğu için “premium L2” olacak olan Shibarium, Shib Army ile işbirliği içinde oyun için özel olarak hazırlanmış hızlı, düşük maliyetli işlemlere olanak sağlayacak.

Testnet projesinin önümüzdeki birkaç ay içinde yayına girmesi ve kısa bir süre sonra da halka açık bir beta sürümüyle yayınlanması bekleniyor. Net bir zaman çizelgesi verilmese de, ağın bu yıl içerisinde halka açık lansmanının gerçekleşmesi bekleniyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku