Meme Altcoin Ethereum’u Geride Bıraktı: İşte Balinaların Yeni Gözdesi

1.720

Geçtiğimiz yıldan bu yana oldukça popülerleşen meme temalı altcoin projelerinden bir başkası en iyi kripto balinalarının dikkatini çekerek en çok işlem gören kripto para haline geliyor. WhaleStats verileri, Shiba Inu meme’lerinden ilham alan kripto paralardan biri olan BabyDoge’un en büyük Binance Smart Chain cüzdan sahipleri arasında en çok işlem gören token haline geldiğini ortaya koyuyor.

BabyDoge, en çok işlem gören kripto para olarak ETH’yi geçti

Kripto balinalarının işlem hareketlerini izleyen bir platform olan WhaleStats’ın ortaya koyduğu verilere göre BabyDoge, Ethereum’u ilk 1000 BSC (Binance Smart Chain) cüzdan sahibinin en sık ticaret yapmayı tercih ettiği varlık olarak geçmeyi başarıyor. Meme temalı bir altcoin projesi olan BabyDoge bugün erken saatlerde yüzde 41,9 artarak 0,000000002993 dolara yükseldi.

Evcil hayvan yardım kuruluşu, NFT oluşturma, GameFi ve daha fazlasını içeren iddialı bir yol haritasına sahip olan BabyDoge Haziran 2021’de piyasaya sürüldü. Balinalar arasında Shiba Inu cinsi köpek meme’lerinden ilham alınarak oluşturulan BabyDoge’u tutan cüzdan miktarı 1.110.205 gibi bir sayı ile rekor kırdı. Ayrıca, en büyük 1.000 Binance Coin cüzdanı şu anda şaşırtıcı bir miktar olan 45.366.399.736.989 BabyDoge değerine sahip görünüyor. Ancak altcoin projesindeki bu sayı 3 BTC’den sadece 121.629 dolar daha az bir değere sahip görünüyor.

BabyDoge meme temalı altcoin projeleri arasında öne çıkıyor

BabyDoge, ilk meme temalı kripto para birimi olan Dogecoin’in kripto pazarından ve özellikle büyük bir Dogecoin hayranı olan ünlü milyarder Elon Musk’tan dikkat çekmeye başlamasından sonra ortaya çıkan çok sayıda Dogecoin taklitçisinden biri olarak biliniyor. Dogecoin taklitçisi olan altcoin projeleri arasında Uncle Doge, MissDoge, Lil Doge, Mama Doge, Sister Doge ve benzeri pek çok kripto para birimi sayılabilir.

Kriptoarena.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, balinaların yeni gözdesi haline gelen altcoin projesi olan BabyDoge, memecoin’lerin popülaritesinin artmasıyla birlikte geçtiğimiz aylarda önde gelen kripto para borsası OKEx’te listelenmişti. Geçtiğimiz yılın haziran ayında piyasaya sürülen memecoin yazım sırasında son 24 saat içinde yüzde 10,93 düşüşle 0.000000002791 dolardan işlem görüyor. Haziran 2021’deki başlangıcından bu yana BabyDoge, 250 bin token sahibi, 85 bin Telegram üyesi, 85 bin Twitter takipçisi ve 45.000 Instagram takipçisinden oluşan bir topluluk topladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku