McDonaugh’tan Bitcoin uyarısı: Gösterge SAT verdi

0 2

KR1 Plc CEOsu George McDonaugh şu an için yükseliş trendinde olan Bitcoin için yatrımcıların aklını karıştıracak bir uyarıda bulundu.

Bloomberg News’te yer alan habere göre; yatırımcıların trenddeki tersine dönüşleri tespit etmek için kullandığı GTI Vera Convergence Divergence göstergesi Mart ayının ortasından bu yana ilk satış sinyalini gönderdi. Bu sinyal Bitcoin için ileriye dönük bir olumsuzluk olabileceği şeklinde yorumlandı.

Orijinal kripto para birimi geçtiğimiz yıl yüzde 74e düştükten ve 2017de yüzde 1.400 yükseldikten sonra Ocak ayından bu yana yaklaşık yüzde 50 arttı.

Ayrıca Bitcoin 61.8 Fibonacci direnç seviyesini gördü. Traderlar söz konusu göstergeden destek ve direnç sinyalleri alıyor. Fibonaccide gelinen seviye 5679 dolarlık direnç seviyesinin kırılması için pozitif bir dışsal unsur olması gerebileceğini işaret ediyor.

Londra merkezli blockchain yatırım şirketi KR1 Plcnin CEOsu George McDonaugh “Bitcoin birkaç hafta önce önemli ölçüde yükseldiği zaman büyük direnç seviyelerinden potansiyel olarak yeni bir işlem aralığına geçmeye yetecek kadar büyüktü” dedi… McDonaugh son fiyat hareketlerini piyasanın “alt bandı araması” olarak değerlendirdi.

Fırsat olarak gören de var

Elbette bazı yatırımcılar bunu bir fırsat olarak görüyor. Londradaki eToro pazarının kıdemli analisti Mati Greenspan e-postada “Tether tartışmasının bazı insanların gergin olduğu ancak Bitcoin ile ilgili olmadığı görülüyor” dedi. “En muhtemel tepki yatırımcıların Bitcoin için Tetherlerini değiştirmeleri olacaktır.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku