Max Keizer Bitcoin (BTC) İçin Beklentilerini Açıkladı!

0 0

Bitcoin (BTC) boğası ve kripto para piyasası analisti Max Keizer fiat para birimleri için hiper enflasyonun kripto varlıkları parabolik olarak yükselteceğini belirterek Bitcoin için büyük bir fiyat tahmininde bulundu.

Wall street emektarı ve uzun süredir Bitcoin destekçisi olan Max Keizer Bitcoini yüzde 4000 oranında artış yaşayabileceğinii öngördü. Keiser Federal Rezervin trilyonlarca dolar basmasının doğuracağı hiper enflasyonun Bitcoinin yükselişindeki en büyük destekçisi olacak dedi.

“Bitcoinin hızla artmasının nedeni Amerikada hiper enflasyon olmasıdır. ABD doları Bitcoine karşı hiper enflasyonist bir çöküş içinde. Politikacılar için çözüm her zaman daha fazla para basmak olacaktır.”

Keizer ayrıca Teslanın 1.5 milyar dolarlık yüksek profilli Bitcoin yatırımının Elon Muskun Federal Rezervin aldığı kararlar doğrultusunda gerçekleştirdiğini belirtti.

Keizer S&P 500deki diğer CEOların fiat para birimine karşı bir koruma olarak Bitcoine yatırım yaparak Elonun liderliğini izleyeceğini tahmin etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku