MATH (MATH) Nedir?

5

MATH (MATH) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. Proje, 2018 yılında kurulan ve birçok uygulamayı birleştiren, tek duraklı bir kripto platformudur. Özellikle MATH Wallet, DApp Store ve MathChain başta olmak üzere birçok uygulamayı barındırmaktadır. Aynı zamanda 63’den fazla genel Blockchain’i de desteklemektedir. Proje çok platformlu bir kripto para cüzdanı olarak da işlev görmektedir.

MATH projesinin amacı nedir?

MATH Wallet olarak geliştirilen proje şuan için kriptonun birçok farklı evreninde etkinlik göstermektedir. Özellikle çok zincirli ve merkeziyetsiz uygulamaları da desteklemektedir. Ayrıca Eric Yu tarafından kurulan sistem, MATH Coin cüzdanın simgesi olarak birçok önde gelen kripto para borsalarında işlem görmektedir. Projenin DApp odaklı oluşu ile ayırt edilen bir özelliği konumundadır.

Geleceği:

MATH ekosisteminin içerisinde olan MATH, DAppStore, Wallet, Vault, Pay, Swap vb. birçok bileşen vardır. Bunlar gelecekte yatırımcıların ihtiyaç duyacağı birçok işlemin tek bir platform üzerinden yapılabilmesini öngörülmektedir. Bu tip uygulamaları MATH Coin’le birleştiren firma gelecekte de yüksek kâr potansiyeline sahip olacaktır. Ayrıca dolaşımda 114 milyondan fazla arzı bulunan ve grafik eğilimi incelendiğine uzun vade de kazanç potansiyeli yüksek görünmektedir.

Avantajları neler?

  • Projede cüzdan uygulaması başta olmak üzere birçok kripto işlemi yapılabilen entegre uygulamaları bulunmaktadır.
  • Özellikle fiyat beklentileri uzun vade için pozitiftir.
  • Aynı zamanda global birçok kripto borsasında işlem görmektedir.

Dezavantajları neler?

  • MATH güvenlik riskleri barındırmaktadır.
  • Ayrıca merkezi olmayan diğer geliştiriciler arasında rekabet gücü oldukça düşüktür.

MATH (MATH) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda MATH ile işlem yapılabilen borsalar; MEXC, BingX, FTX , Hotcoin Global ve Gate.io’dur. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak MATH listeleyen borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Daha sonra kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayıp, para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca MATH Coin ile alım emri oluşturabilirsiniz. Güvenilir soğuk cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku