MARK JEFFREY: BITCOIN 250.000 DOLARA KADAR ÇIKACAK

0 0

2013 yılında yayınlanan ”Bitcoin Explained Simply” isimli kitabın yazarı ve Bitcoin‘in öncülerinden birisi olan Mark Jeffrey yaşanan kripto para kışına rağmen Bitcoin’in geleceğinden oldukça umutlu gözüküyor. Zamanının en ünlü olaylarından olan ve daha sonra balon olarak tanımlanan dot-com’a dikkat çeken Jeffrey Bitcoin ile bunun arasında benzerlikler olduğunu fakat Bitcoin’in 250.000 dolara kadar yükselebileceğini fade etti.

Ben bu durumun dot-com patlamasına ve 90’lı yılların sonu 2000’li yılların başında gördüğümüz döngüye benzer olduğunu düşünüyorum.”

Jeffrey tüm sürecin kripto para birimi ile daha hızlı bir şekilde geliştiğini belirtti:

Guardian Circle’ın kurucu ortağı 2017’de ve 2018’in başlarında insanların kripto yatırımı çılgınlığına kapılma hatası yaptıklarına inanıyor. Jeffrey sonunda işlerin değişeceğine inandığını söyledi.

“Benceşu an biraz ölü bir dönemdeyiz bunu herkes biliyor” dedi ve Star Wars filmlerine atıfta bulunarak bunun hikayenin sonu olmadığını söyledi.

Bu orta kısım. Bu ikinci şey. Üçüncü bölüm Jedinin geri dönüşü ve henüz orada değiliz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku