Mark Cuban: Uzmanlar Yanılıyor! Bu 3 Altcoin Başarılı Olacak!

0 264

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, kripto para varlıklarının uygulanabilirliği konusunda eski finans yöneticisi Peter Mallouk ile dostça bir atışmaya girdi.

Sertifikalı bir finansal planlamacı ve varlık yönetimi şirketi Creative Planning’in başkanı olan Mallouk, Twitter’da Dogecoin’in (DOGE) uzun vadede değerinin artma ihtimali olduğunu söylediği için Cuban’ı eleştiedi.

Ancak Cuban, uzun süredir kripto para karşıtı olan Mallouk’a teknolojik yenilikleri nedeniyle birçok kripto para projesinin başarılı olacağını söyledi. Dallas Mavericks’in sahibi bu konuyu şu sözlerle açıklıyor:

”Sana yardım edeyim. Katman 1 ve Katman 2 tabanlı zincirler, üretkenliği artırabilecek uygulamalar oluşturmak için kullanılabilen belirleyici, programlanabilir platformlardır. Kripto paraları, kripto para sahiplerine oluşturulan değerden yararlanma olanağı sağlar. Hepsi başarı göstermiş olmayacak, ama birkaçı başarılı olacak!

ETH, DOGE, BTC, MKR (Maker) vb. kripto varlıklarına bakarsanız ve yalnızca insanların ticaret yapması için somut olmayan bir şey görürseniz, hakikaten bakmamışsınızdır. Akıllı sözleşmeler ve programlama dilleri görürseniz ve sektörleri alt üst etmek için yeni yollar düşünürseniz, o süre bir talih bulunduğunu söylüyorum.”

Kripto Paraların Başarılarının Sebepleri

“Hayatınızda kararları hayatınızı değiştirebilecek bir şirkette çalışan yüzsüz, isimsiz insanlara güvenmeniz gereken bankacılık, sigorta, satın alma ve satış için hayatınızdaki tüm finansal etkileşimlere bakın. Onlara güvenmeye devam etmeyi mi tercih edersiniz?

Ya da bu şirketlere güvenmek yerine, herkesin görmesi için açık olan şeffaf bir kurallar dizisi üzerine inşa edilmiş, belirleyici, dağıtılmış bir sistemle çalışmayı mı tercih edersiniz? Bunlar kripto paranın yükselişinin sebepleri.

Evet, büyük bir spekülasyon var. Tıpkı her yeni teknolojinin dönüm noktasında olduğu gibi. Ve teknolojilerin her biri eski kurumlar tarafından reddedildi. ”

Neden Dogecoin?

Bu haftanın başlarında Cuban, DOGE’yi önemli bir faydası olmadığı iddiasına karşı savundu, insanların Mavericks’teki işlemlerde kullandıkları merkezi kripto varlığı olduğunu, ancak daha fazla benimseme yolundaki merkezi engel olduğunu belirtti. Robinhood kullanıcıları, satın aldıkları DOGE’yi doğrudan uygulamada harcayamazlar.

“Çünkü Doge, insanların işlemler için gerçekten kullandıkları tek tokendır. Diğerlerini BitPay ile alıyoruz. Ancak insanlar Doge’lerini harcıyor ve bu, daha fazla işletmenin onu almaya başlayacağı anlamına geliyor. Büyümesinin en büyük engelleyicisi, satın aldığınız Doge’yi Robinhood’a harcayamamanızdır. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku