Ünlü Kripto Milyarderi Altcoin Portföyünü Açıkladı!
Ünlü Kripto Milyarderi Altcoin Portföyünü Açıkladı!

Ünlü Milyarder Mark Cuban, “En Avantajlı” Kripto Para Birimini Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Son aylarda kripto para piyasası İvme kazandı ve yatırımcıların seçim yapabilecekleri birçok tercih var. Bununla birlikte, binlerce coin arasında seçim yapmak gerçekten kolay değil. Ünlü milyarder Mark Cuban, CNBC’ye yaptığı açıklamada, en büyük ikinci kripto olan Ethereum (ETH)’un en avantajlı yatırım aracı olduğunu söyledi

Neden Ethereum?

Kripto para piyasası, son zamanlarda büyük rekabete tanık oluyor. Farklı projeler, güncellemeler ve devasa fiyat artışları ile ön plana çıkmaya başladı. Bu nedenle, bilinçli kararlar vermek için, yatırımcıların kripto piyasasının önemli detayları konusunda dikkatli olmaları gerekir. Milyarder yatırımcı Mark Cuban, CNBC‘ye hangi kripto para birimlerine yatırım yapılabileceği konusunda bir röpörtaj verdi.
Ünlü milyarder Mark Cuban, CNBC’ye yaptığı açıklamada, en büyük ikinci kripto olan Ethereum’un (ETH) en avantajlı yatırım aracı olduğunu söyledi. Bunun nedeni, Ethereum’un “akıllı sözleşmeleri” benimsemiş olması. Cuban, DeFi ve NFT dünyasındaki gücü sebebiyle, Ethereum’un önemli bir savunucusu olarak biliniyor. Milyarder, bu özelliklerin devrim niteliğinde değişiklikler ortaya koyduğunu ve merkeziyetsiz finansın birçok kullanım durumu sağlama gücünü mümkün kıldığını açıkladı. Ayrıca, Ethereum’a entegre olan NFT’ler, büyük bir çılgınlağa dönüşerek ağa ivme kazandırdı.

Ethereum, bu yıl lider kripto para birimi Bitcoin’den daha iyi performans gösteridi

  Başka bir milyarder yatırımcı olan Blackrock Yönetim Kurulu Başkanı Larry Fink de CNBC’ye, kripto paralar ile ilgilendiğini ve insanlarla sık sık  kripto konusunda sohbet ettiğini söyledi. Link, JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’un uzun süredir yinelediği Bitcoin’in değersiz olduğu görüşüne katılıyor. Bununla birlikte Fink, kripto para birimlerinin muazzam bir potansiyele sahip olduğu ve dolayısıyla gelecekte izlenmesi gereken varlıklar olduğunu düşünüyor.
Bitcoin ve Ethereum'da Zincir Üstü Veriler Ne Durumda? İşte Güncel Veriler!
 
Lider kripto para Bitcoin, Salı günü iki haftanın en büyük düşüşünü yaşadı ve yüzde 3,5 düşüşle 55.360 dolara geriledi. Son düşüşe rağmen, BTc hala sene başından beri yüzde 90 arttı ve Nisan ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 65 bin dolar’a ulaştı.  Etherum, 2021’in başından bu yana yüzde 350’nin üzerinde yükselişle bu yıl Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterdi.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Milyarder Mark Cuban, “En Avantajlı” Kripto Para Birimini Açıkladı!