Londralılar Güne Bu Altcoin İle Başladı: DOGE’yi Kaçıranlar İçin Alternatif!

4.387
Londra metrosu ve şehrin semboli çift katlı kırmızı otobüslerde, meme tabanlı altcoin Floki Inu için bir reklam kampanyası başlatıldı. Kampanya,  FLOKI’yi bir sonraki Dogecoin (DOGE) ilan ediyor.

 

300 otobüs ve Londra metrosu Floki Inu reklamı yapıyor:  “ DOGE’yi kaçırdın mı? O zaman FLOKI’yi alın.”

Hem Londra metrosu hem de otobüslerdeki posterlerde ve reklam panolarında görülen reklamda şöyle yazıyor: “ DOGE’yi kaçırdın mı? O zaman FLOKI’yi alın.” Reklam, 300 otobüste yer alacak. Floki Inu, 2021’de piyasaya sürülen birçok DOGE benzeri kripto para biriminden biridir. Adını – Floki – Elon Musk’ın Shiba Inu yavrusundan alır. CoinMarketCap’e göre, altcoin toplam 27.500 kullanıcı ile (Floki web sitesi, 130 bin kullanıcı olduğunu belirterek buna itiraz ediyor), Floki, en iyi 100 kripto para biriminin dışında yer alıyor.

 

Ancak, reklam kampanyaları için harcanan 1,5 milyon dolar ile Floki Inu, dünya çapında geleneksel, reklam kampanyalarına yoğun bir şekilde girmeyi başardı. Floki Inu’ya göre, reklam Ekim ayı boyunca milyonlarca Londralıya ulaşacak. Altcoin, bir NFT pazarının ve Floki Inuversity adlı bir eğitim platformunun başlatılması da dahil olmak üzere FLOKI’nin kullanım alanıiçin büyük planları olduğunu belirtirken, pazarlama kampanyası potansiyel getirilere daha fazla odaklanıyor gibi görünüyor.

 

Meme tabanlı altcoin, Ekim ayının başından bu yana yüzde 48.5 arttı.

Dogecoin, yılın başından bu yana yüzde 5110 arttı ve memecoin piyasasını, oynaklığa ve aşırı doygunluğa rağmen yatırımcılar için çekici bir sektör haline getirdi. Floki Inu (FLOKI)’nun fiyatı şu anda 0.00007299 dolar ve Ekim ayının başından bu yana yüzde 48.5 arttı. Meme tabanlı altcoin projeleri büyük ilgi görüyor.

Floki Inu, Londra’da reklamı yapılan ilk kripto para birimi değil. Mayıs ayında kripto para platformu Luno, Bitcoin içeren bir reklam kampanyası yürüttü. Reklam Standartları Kurumu, kripto para birimine yatırım yapmanın risklerini netleştirmediğini söyledikten sonra reklamı değiştirdi. Ayrıca kripto para birimi Afrostar, bu hafta Londra Metrosu panolarında de yer aldı. Altcoin henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, reklamda “Bir sonraki büyük kripto para birimi?” ifadesi yer aldı. Floki Inu, reklam kampanyası sonunda daha büyük ilgi görebilir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Gfinityesports.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku