Litecoin’de (LTC) ayılar daha aktif olma çabasında

0 3

Litecoin (LTC) 22 Ocakta 50 günlük basit hareketli ortalamadan (126 $) yükseldi ve 20 günlük EMAnın (143 $) üzerine çıktı ancak şamdan üzerindeki uzun fitil ayıların agresif bir şekilde düşüş trendi çizgisini savunduğunu gösteriyor.

Fiyat düşüş trendi çizgisinden düşerse ayılar yine 120 dolarlık desteği kırmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa LTC / USD çifti fiyatı 100 $ a ve ardından 70 $ a çekebilecek bir düşüş eğilimi gösterecek.

Tersine eğer boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarabilirse parite 165.9709 $ a yükselebilir ve ardından 185.5821 $ direncini yeniden test edebilir. Bu seviyedeki bir kırılma yükseliş trendini sürdürebilir.

Bununla birlikte düz 20 günlük EMA ve orta noktanın hemen üzerindeki RSI boğalar veya ayılar için net bir avantaja işaret etmiyor. Göstergeler paritenin birkaç gün daha konsolide olabileceğini gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku