Litecoin etkili bir dönüş gerçekleştirecek mi?

0 2

Bitcoin geçtiğimiz birkaç gün ve haftalarda bazı çalkantılı fiyat hareketleriyle karşı karşıya kaldı ve bu durum Litecoin gibi kripto para birimlerinin geniş bir işlem alanı oluşturmasına neden oldu. Bununla birlikte bu volatilite genellikle LTC dahil kriptoların aylık en düşük seviyelerinde işlem yaptıkları için genel olarak olumlu olmuş durumda.

Analistler şimdi kısa vadede Litecoin için daha da yüksek bir artış bekliyorlar önde gelen bir kripto analisti önümüzdeki haftalarda ve aylarda LTCnin BTC işlem çiftine karşı yüzde 80 oranında artış gösterebileceğini belirtti.

Litecoin Bitcoin’in Son Ayı Düşüşüne Rağmen Yüksek Seviyelerde

Yazının yazıldığı sırada Litecoin 61 dolarlık şu anki fiyatı üzerinden yüzde 2nin üzerinde işlem görüyor ve bu durum günlük 5900 $ lık düşük seviyelerden hafif bir artışa işaret ediyor.

LTC’nin bir aylık performansına bakarken son zamanlardaki volatilitesinin kripto para birimi’nin boğalarını desteklediğini ve şu an Ekim ayının sonlarında 50 doların altında olan 30 günlük en düşük seviyeden işlem görmekte olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

LTC’nin aylık düşük seviyelerindeki yükselişinin Ekim ayının sonlarında meydana gelen Bitcoin’in büyük dalgalanmasından büyük ölçüde etkilenmiş olduğu görülüyor.

Twitterdaki popüler bir kripto para birimi analisti olan Mitoshi Kaku LTCnin kısa vadede önemli ölçüde daha yükseğe tırmanmasına neden olan dalgalanmanın daha yeni başlayabileceği anlamına geldiği bir dönme noktasına işaret ediyor. Kaku’ya göre Litecoin’de yeni yükselişler yakın.

LTC yüzde 80lik Dalgalanma İçin Konumlandırılabilir mi?

Twitterdaki bir diğer popüler kripto analisti olan Galaxy son zamanlarda Kaku’nun yükseliş hissini tekrarladı ve Litecoinin önümüzdeki birkaç ay içinde Bitcoin alım satım çiftine karşı yüzde 80 oranında artış gösterebileceğine inandığını açıkladı.

Kısa vadede Litecoin Bitcoin’in aşağı yönlü alım satım işlemine rağmen bir miktar daha yukarı doğru hareket gerçekleştirdiği görülebiliyor ancak uzun vadede LTC’nin BTC’ye karşı ciddi bir şekilde daha fazla kazançlar kazanması ihtimalinin arttığı görülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku