LINK, kripto paraların Tesla sı oluyor

0 0

Chainlink (LINK) 8.40 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan gördü. Peki LINK fiyatı gerçekten ne kadar yükselebilir?

Bitcoin (BTC) fiyatı dar bir aralıkta işlem görmeye devam ederken altcoin piyasası her hafta daha yüksek bir seviyeye ulaşıyor. Altcoinlerdeki son sıçrayış LINK’ten geldi.

LINK fiyatı birkaç gün içinde yaklaşık yüzde 100 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi 840 doları gördü. Bu yükseliş ile EOS (EOS) ve Crypto.comu (CRO) geçen LINK CoinMarketCapteki ilk on kripto para birimi arasına girdi.

Yatırımcılar şimdi Tezosun (XTZ) LINKi takip etmeye devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Öte yandan diğer altcoinlerin de LINKin yukarı doğru ivmesini takip edeceği beklentileri var.

TEZOS LINK’İ TAKİP EDECEK Mİ?

Tezos Chainlink hareketini takip etme eğiliminde. Önceki aylarda durgun olan Tezos geçen hafta sonu boyunca güçlü bir hamle yaptı.

XTZ / BTC 100 GÜNLÜK HAREKETLİ ORTALAMANIN ÜZERİNDE

XTZ / BTC çifti de son zamanlarda 100 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Bu XTZ / USDT çifti için de geçerli. Destek için önceki 0.00002900-0.00002950 sats direnç seviyeleri tutulmaya devam ederse bir destek / direnç geçişi olabilir.

Bu destek / direnç geçişi gerçekleşirse yukarı yönlü seyir devam edebilir.

Tezos tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşmayı başarırsa yatırımcılar yeni hedefler belirlemek için Fibonacci uzantılarına bakabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku