Lider Bitcoin borsasından altcoin hamlesi

0 1

Tokyo merkezli bir kripto para birimi borsası olan BitFlyer Avrupa ve Amerikadaki platformlarına 5 yeni altcoin ekliyor.

Avrupada beş ABDde üç yeni altcoin eklendi

23 Eylül’de kripto para birimi borsası bitFlyer Avrupada beş yeni altcoin eklediğini duyurdu: Bitcoin Cash (BCH) Ethereum Classic (ETC) Litecoin (LTC) Lisk (LSK) ve Monacoin (MONA). bitFlyer ABD müşterileri şu üç kripto paraya anlık olarak erişebilir: BCH ETC ve LTC.

Sektördeki en eski borsalardan biri olan borsa bu koinlerin Japon müşterileri için zaten mevcut olduğunu belirtti ve bu deneyimi Avrupa ve ABDdeki müşterileri için aynı hizmeti kolaylaştırmak için kullanacağını söyledi. bitFlyer’ın Avrupa’dan sorumlu başkanı şu açıklamayı yapıyor:

“Yeni altcoinler ekleyerek bitFlyerin Alış / Satış teklifini önemli ölçüde genişleterek müşterilerimize dünyadaki en büyük ve en heyecan verici altcoinlere anında erişim sağladık. Japonyadaki deneyimimizden yararlanarak Avrupalı ve ABDli müşterilerimize Bitcoin ve Ethereum ticareti yapanlar için yaptığımız gibi aynı hız basitlik ve şeffaflığı sunabiliriz. ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku