LEO’da 1,29 dolar seviyesi son derece kritik

0 0

Unus Sed Leo (LEO) geçtiğimiz haftalarda tekrar tekrar 1.29 dolar seviyesinden geri döndü. Bu fiyat bu dirence ulaştığında ayıların agresif bir şekilde sattığını gösterir.

Boğalar şu anda fiyatı direncin üzerine çıkarmaya ve sürdürmeye çalışıyor. Başarılı olurlarsa LEO / USD paritesi yukarı hareketin bir sonraki ayağına 1.35 dolara ve ardından 1.46 dolara taşıyabilir.

Yükselen hareketli ortalamalar ve pozitif bölgedeki RSI boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Ancak parite 129 doların üzerinde kalamazsa ayılar fiyatı 123 doların altına çekmeye çalışacak. Böyle bir hareket 1.16 dolara düşmek için kapıları açabilir.

4 saatlik grafik ayıların fiyatı 20-EMAya sürüklediğini gösteriyor. Parite bu destekten geri dönerse düşüşte alım gösterecektir. Fiyat 129 doların üzerinde kalırsa yukarı yönlü ilk hedef 135 dolardır.

Bu varsayımın aksine ayılar fiyatı 20-EMAnın altına çekerse 50-SMAya bir düşüş mümkündür. Bu destek de devreye girerse fiyat düşüşünü 123 dolara çıkarabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku