Kripto para yatırımcısı için yeni bir alternatif geldi

0 1

Tanınmış bir kripto para şirketi olan ve KPMG Fintech başlangıç ​​ödülünün kazanan Crypterium yeni Crypterium Card VISA Editionın lansmanını duyurdu. Kart şu anda dünya çapında 150den fazla ülkede 30 binden fazla kişi tarafından kullanılan mevcut Crypterium Card UnionPaye bir alternatif olacak.

Crypterium Card VISA Edition geleneksel ve kripto finansı arasındaki boşluğu kapatmaya çalışırken kripto bankanın en son yeniliği olarak göze çarpıyor. Yeni ürün harcama kriptolarını nakit ödemeler kadar kolay hale getirmek için Crypterium Cüzdan ile sorunsuz bir şekilde bütünleşiyor.

Açıklamaya göre Crypterium’un VISA Avrupa ile resmi ortaklığı platformun 500 binden fazla müşteriye küresel olarak kabul edilen ödeme çözümünü sunmasına izin veren yıl boyunca süren müzakerelerin bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Crypterium CEOsu Steven Parker konuyla ilgili olarak “Eski bir VISA genel müdürü olarak bu kartın müşterilerimiz için masaya getirdiği kalite seviyesini tam olarak biliyorum. VISA açık arayla dünyanın en kabul edilen kartı ve dijital varlıkları harcamak söz konusu olduğunda insanların sahip olmasını istediğimiz özgürlük türü ” şeklinde konuşuyor…

Ücret ne kadar olacak?

Crypterium Card VISA Edition tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bununla birlikte kullanıcılar teslimat türüne göre 1499 Euro’ya kadar çıkabilen teslimat ücretlerini ödemek zorunda kalabiliyor. O zaman bile CRPT token sahipleri teslimat kartını ödemek zorunda kalmadan yeni karta sahip olabiliyor.

“Günümüzde çoğu banka ücretsiz ön ödemeli kartlar sunuyor. Crypteriumda hedefimiz kripto para birimi sahipleri için benzer (veya daha iyi) finansal hizmetler sunmak. Dijital varlıkları kullanan kişilerin gerçekten uygun bir ödeme kartına ihtiyacı vardı. VISA kartımız da bununla ilgili” diye açıklıyor Crypterium Baş İşletme Müdürü Austin Kimm.

Crypterium Kart VISA Sürümü para kazanmak için Crypterium Cüzdanındaki kripto para birimlerini değiştirerek yükleniyor. Platformun cüzdan içi değişim hizmeti dijital para birimlerini anında harcanmaya hazır Euroya dönüştürüyor. Sistem her işlemde rekabetçi fiyatlar sağlamak için dünyanın en iyi borsalarıyla entegre edildi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku